Reklama
Reklama

"Ninja Warrior Polska": Słaba płeć, a jednak najsilniejsza? To one skradną show w 2. odcinku!

"Słaba płeć, a jednak najsilniejsza. Słaba płeć, a jednak najmocniejsza" - śpiewał w latach 30. XX wieku Eugeniusz Bodo. Z pewnością nie przypuszczał, że prawie 90 lat później, w największym sportowym programie telewizyjnym świata, kobiety będą rywalizować na równi z mężczyznami. I to właśnie one skradną show w drugim odcinku "Ninja Warrior Polska", który widzowie obejrzą 9 marca o godz. 20:05, w Polsacie.

Drugi odcinek hitowego show Polsatu "Ninja Warrior Polska" zostanie opanowany przez... kobiety! Tak silnego kobiecego składu do tej pory w historii polskiej edycji programu jeszcze nie było!

Wśród pięknych wojowniczek znajdą się zarówno takie, dla których sport jest sposobem na życie i zarabianie, jak i takie, które sport traktują jako doskonałą odskocznię od codzienności.

Adrenalina na ringu czy w klatce to dla nich za mało. Na torze Ninja Warrior zobaczymy pięściarkę zawodową Ewę Piątkowską, a także zawodniczkę sportów walki i MMA, kick-bokserkę Różę Gumienną.

"Kobieta Ninja to kobieta zdyscyplinowana, pewna siebie i dążąca do osiągnięcia własnych celów" - wylicza Róża Gumienna.

Reklama

"Biorę udział w programie, bo chcę się sprawdzić, zweryfikować swoje umiejętności i odkrywać nowe doświadczenia. Jak pierwszy raz zobaczyłam tor, byłam przerażona, ale także mocno zmotywowana" - dodaje zawodniczka.

"Zawsze szukałam różnych wyzwań" - mówi Ewa Piątkowska. "Trenowałam kilka dyscyplin, m.in. rugby, koszykówkę, boks, a ostatnio MMA".

"W Ninja Warrior Polska podoba mi się to, że stanowi bardzo duże wyzwanie sportowe, bo to naprawdę trudny tor. A jednocześnie panuje tu klimat "na luzie" - podkreśla sportsmenka.

Zapraszamy do obejrzenia 3. sezonu "Ninja Warrior Polska" na antenie Polsatu w każdy wtorek o godz. 20:05!


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy