Reklama
Reklama

Niewesoło u Kate i Williama! Za kulisami trzaskanie drzwiami i wyzwiska!

Zagraniczna prasa nie ma wątpliwości, że między księciem Williamem i jego małżonką księżną Kate nie dzieje się najlepiej. Według najnowszego raportu, para ma poważne spięcia spowodowane odważną publikacją księcia Harry’ego, w której brat następcy tronu ujawnił niewygodne szczegóły dotyczące życia rodziny królewskiej, opowiadając o relacjach, które panują między jej członkami. Spory małżonków są niezwykle burzliwe – dochodzi nawet do trzaskania drzwiami i wzajemnych wyzwisk!

Kate i William zajadle się kłócą! Wszystko przez Harry’ego!

Małżeństwo księcia Williama i  Kate Middleton znalazło się w trudnej sytuacji po wydaniu pamiętników księcia Harry'egoOpowieść "tego drugiego" ujawniła wiele intymnych szczegółów zza kulis życia rodziny królewskiej. Książę Sussex opowiadał m. in. o swojej relacji z bratem, Kate Middleton, królem Karolem i królową małżonką Camillą.

Reklama

Według raportu udostępnionego przez RadarOnline.com, książę William i księżna Walii bardzo poważnie dyskutowali o książce Harry’ego, a nawet spierali się o rewelacje w niej przedstawione.

"Kate uważała, że William powinien bardziej się bronić. Jednak William i pałac uważali, że najlepiej nic nie mówić" - czytamy w raporcie.

Jakby tego było mało, rozsierdzona całym zdarzeniem para miała rzucać w siebie obelgami i wyzwiskami. Dochodziło nawet do trzaskania drzwiami, co odzwierciedla zaciętość walk i kryzys małżeński.

Te wieści mogą zadziwiać, bo William i Kate byli widziani razem już po publikacji "Spare" i wyglądali na tak zżytych i zgranych jak zwykle. Choć fanom royalsów nie umknął fakt, że Kate nie towarzyszyła ukochanemu podczas wizyty w Polsce. Czy to właśnie wtedy się poróżnili? Niewykluczone...

Królewski autor potwierdza spięcia między Kate i Williamem

Królewski autor w swojej książce również szczegółowo opisał relacje panujące między księciem Walii i jego małżonką. Tom Quinn, autor książki "Gilded Youth: An Intimate History of Growing Up in the Royal Family" napisał:

"To nie wszystko słodycze. Wielkim stresem dla Williama i Kate jest to, że są stale otoczeni przez pałacowych pomocników. Kiedy książę denerwuje się na Kate, jego współpracownicy poznają to po sposobie, w jaki do niej mówi" - czytamy w jego publikacji.

William ma problem z kobietami? Meghan też nie odpuścił!

Choć William czasami złości się na swoją żonę, zdarzyło mu się również uderzać w bratową, ponieważ nie podobało mu się jej zdystansowane zachowanie wobec royalsów, którzy według rewelacji Harry’ego nie zawsze dobrze ją traktowali.

Książę Harry w swojej książce ujawnił, że między nim, a następcą tronu doszło do przepychanek ze względu na Meghan. William podobno pchnął brata na podłogę podczas kłótni. Panowie spierali się o Meghan Markle, której książę Walii zarzucał, że jest "trudna", "niegrzeczna" i "szorstka". Książę Harry odciął się bratu, twierdząc, że książę William papuguje "narrację prasową", a nie patrzy na Markle jak na człowieka.

Myślicie, że William ma problemy ze swobodą kobiet?

Zobacz też:

Księżna Kate zaskoczyła samą siebie. "Jestem odważniejsza od męża"               

Niebywałe, jak Kate Middleton stała się księżną. Tytuł zawdzięcza sprytnej matce

Księżna Kate ma wielką bliznę na głowie. Tajemnica sięga jej dzieciństwa

Gorąco wokół księżnej Kate, kontrowersyjna decyzja podjęta. Źródła z Pałacu Kensington potwierdzają


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton | Książę Harry | Spare
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy