Reklama
Reklama

Niebywałe, jak Kate Middleton stała się księżną. Tytuł zawdzięcza sprytnej matce

Książę William (40 l.) i księżna Kate (41 l.) od lat uchodzą za doskonałe małżeństwo. Według informacji pojawiających się od wielu lat w mediach para poznała się na studiach. Teraz wyszło na jaw, że do ich spotkania doszło znacznie wcześniej. Wszystko za sprawą mamy Middleton, która miała uknuć przebiegły plan.

Księżna Kate i książę William - historia miłości

Z informacji, które od lat krążą po sieci, można dowiedzieć się, że historia miłości księżnej Kate i księcia Williama ma swoje początki na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Kate była wtedy studentką historii sztuki, z kolei William zgłębiał geografię.

Zobacz też: Książę William i Kate byli zmuszeni odwołać kolejną wizytę. Wszystko z obawy przed skandalem

Reklama

Kate i William na początku tylko się przyjaźnili, ale wkrótce oni i ich znajomi zamieszkali w tym samym mieszkaniu. Niestety, w 2007 roku Kate Middleton i książę William postanowili zakończyć swój związek. Wszystko przez domniemaną zdradę mężczyzny.

Zakochani postanowili jednak dać sobie drugą szansę. Pod koniec 2010 roku książę William oświadczył się Kate. Ślub odbył się w kwietniu 2011 roku w opactwie Westminster. Z kolei w 2013 roku urodził się książę George. Dwa lata później, Kate i książę William powitali na świecie Charlotte. Natomiast w 2018 roku urodził się Louis.

Matka Kate Middleton zaplanowała spotkanie córki z księciem Williamem

Okazuje się jednak, że do prawdziwego pierwszego spotkania Kate i Williama doszło przed studiami. Miała zaplanować je matka Middleton, której bardzo zależało na tym, by jej córka została księżną. Jedna z internautek, która zajmuje się badaniem spraw związanych z rodziną królewską, stwierdziła, iż Kate dużo wcześniej "zbliżała" się do księcia.

Tiktokerka na swoim krótkim filmiku opowiada o początkach relacji Williama i Kate. Middleton miała znać znajomych księcia jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Dziewczyna przez jakiś czas umawiała się nawet z przyjacielem Williama. Możliwe, że słowa internautki mają w sobie sporo prawdy.

Robert Lacey, który jest autorem książki "Bitwa braci: William i Harry - wewnętrzna historia rodziny w kłopotach" w jednym z rozdziałów opisuje starania Kate o księcia. Middleton działała ponoć zgodnie z planem swojej matki Carole.

"Kate podeszła do tego bardzo strategicznie. Zrezygnowała z miejsca na jednym z najlepszych brytyjskich uniwersytetów w Edynburgu. Wybrała się do St. Andrews, który jest jednak na niższym poziomie. Była już nawet w mieście, by wynająć mieszkanie, ale dowiedziała się, że William będzie się uczył na St. Andrews. William miał chodzić na historię sztuki, więc i ona tam się zapisała. Opóźniła, własną edukację o rok ryzykując, że mogą nie przyjąć jej do St. Andrews" - można przeczytać w książce.

Kate przed ślubem przeszła poważny test

Kate Middleton przed ślubem z Williamem musiała przejść ważny test. Okazuje się, iż przebadano ją pod kątem płodności.

"Takie testy są zawsze przeprowadzane, aby upewnić się, że przyszła królowa może posiadać. Gdyby Kate nie była płodna, nie ma wątpliwości, że małżeństwo byłoby nieudane" - napisał w "Gilded Youth: An Intimate History of Growing Up in the Royal Family" Tom Quinn.
Takie same badania wykonano również Dianie, kiedy szykowała się na ślub z Karolem.

"Byłam tak niewinna, że po prostu zgodziłam się na wszystko na tym etapie" - miała później mówić księżna w wywiadach.

Zobacz też:

Karol III zezwolił na zerwanie tradycji. Książę George i inne dzieci Williama z ważnym zadaniem

Księżna Kate przed ślubem przeszła ważny test. Dzięki temu została żoną księcia Williama

Książę Harry źle znosi humory Meghan Markle. Ma też kłopoty spadkowe


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy