Reklama
Reklama

Niecodzienna wpadka podczas koncertu Natalii Kukulskiej. Piosenkarka nie mogła dokończyć występu

Podczas jednego ze świątecznych koncertów Natalii Kukulskiej doszło do nieoczekiwanej wpadki. W pewnym momencie artystka... przestała śpiewać. Wszystko z powodu niespodziewanych gości, którzy znaleźli się na scenie.

Natalia Kukulska nie zwalnia tempa

Natalia Kukulska związała się z show-biznesem wyjątkowo wcześnie. Gwiazda na rynku muzycznym zadebiutowała już w wieku 10 lat, nagrywając swój pierwszy album "Natalia". Córka Anny Jantar ugruntowała sobie pozycję w świecie rozrywki i wciąż jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek.

Pomimo imponującego dorobku i wielu lat spędzonych na scenie, piosenkarka wciąż nie zwalnia tempa. Artystka, która ma na swoim koncie już 15 albumów, niedawno wybrała się w kolejną trasę koncertową.

Reklama

Jak co roku Natalia Kukulska jest jedną z głównych gwiazd serii świątecznych koncertów. W tournée, w którym biorą udział tacy artyści jak Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Justyna Steczkowska, Kuba Badach i Beata Kozidrak, można posłuchać najbardziej znanych i uwielbianych kolęd polskich i zagranicznych.

Zabawna wpadka na koncercie Natalii Kukulskiej

W trakcie występu Natalii Kukulskiej doszło do niecodziennej sytuacji i artystka zaliczyła zabawną wpadkę. Wszystko dlatego, że na scenie nieoczekiwanie pojawiła się grupka dzieci. 47-latka była tak zaskoczona, że... przestała śpiewać. 

Patrząc na tańczących przed publicznością najmłodszych, piosenkarka zaczęła się spontanicznie śmiać. Całą sytuację postanowiła skomentować publicznie i podzieliła się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych.

"Jeśli Mikołajki, to na wesoło. W Szczecinie podczas koncertu "Christmas time" dzieci dały z siebie wszystko. A ja nie dałam rady zaśpiewać. Pokonało mnie to. Dlaczego? Zobaczcie sami" - przekazała na swoim instagramowym koncie. 

Pomimo tego, że artystka zaliczyła niezręczną wpadkę, fanom spodobała się jej spontaniczna reakcja.

"I tak powinno być naturalnie i pięknie" - napisała jedna z internautek.

"Dzieciaki dały czadu!!! Muszę przyznać, że tymi wygibasami zupełnie przyćmiły super gwiazdy. Super relacja. Uśmiałam się po pachy" - dodała kolejna.

"A na żywo było jeszcze lepiej! Od niedzieli - dzięki Wam - towarzyszy mi świąteczny nastrój! Dziękuję za wspaniały koncert" - można przeczytać pod relacją zamieszczoną na profilu Natalii Kukulskiej.

Zobacz też:

Natalia Kukulska zaskoczyła obecnością na ważnym wydarzeniu. To już koniec domysłów

Nerwowo w domu Kukulskiej i męża. Podjęli radykalną decyzję i już żałują

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska przyjaźnią się od lat. Takich rewelacji nikt się nie spodziewał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy