Reklama
Reklama

Prawda o relacji Sochy i Kukulskiej wyszła na jaw. "Dwa oblicza przyjaźni"

Mało kto zdawał sobie sprawę z tego, że Małgorzata Socha oraz Natalia Kukulska przez wiele lat się przyjaźnią. Panie w swoich mediach społecznościowych udostępniły niedawno fotografię, na której zaprezentowały, jak blisko są ze sobą. Ich fani mogą się zdziwić.

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha przyjaźnią się od lat

Natalia Kukulska to jedna z bardziej znanych wokalistek w Polsce, z kolei Małgorzata Socha od lat spełnia się jako popularna aktorka. Do tej pory tylko nieliczni wiedzieli o ich przyjaźni. Niedawno w mediach społecznościowych obydwu pań pojawiło się zdjęcie, które pokazuje, jak blisko są ze sobą. Kukulska i Socha wybrały się na plażę, gdzie wykonały kilka wspólnych fotek.

Reklama

Zobacz też: Małgorzata Socha chwali się wielkim wydarzeniem. To święto dla całej rodziny!

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska na wspólnym zdjęciu

Małgorzata Socha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie może więc nikogo dziwić to, że zrelacjonowała swój weekendowy wypad z Natalią Kukulską. Aktorka na swoje instagramowe konto dodała zdjęcie, na którym widać ją oraz znaną wokalistkę.

"Dwa oblicza przyjaźni" - podpisała fotkę Socha.

Post skomentowała sama Kukulska, która w dość tajemniczy sposób zasugerowała internautom, że są jeszcze inne oblicza ich relacji.

"Znam jeszcze ich kilka... ale o tym..." - skomentowała.

Jak Socha poznała Kukulską?

Natalia Kukulska wraz z mężem Michałem Dąbrówką od jakiegoś czasu mieszka w podwarszawskim Komorowie. Para przeprowadziła się tam, gdyż artystka chciała być blisko swojego taty. Socha oraz jej mąż wkrótce zaczęli budować dom w tej samej okolicy. Do willi, zaledwie kilometr od posiadłości piosenkarki wprowadzili się w 2013 roku. Przypadkowe zamieszkanie w sąsiedztwie sprawiło, że panie poznały się i od lat utrzymują bliskie kontakty.

"Jesteśmy sąsiadkami. Nasza relacja zrodziła się naturalnie z przyjaźni naszych córek, które chodzą razem do przedszkola. Mamy bardzo bliski kontakt i wiele wspólnych tematów do rozmów. Łączy nas też podobna wrażliwość" - mówiła Kukulska w rozmowie z dziennikarzami "Plejady".

Zobacz też:

Z domu Anity Sokołowskiej płyną smutne informacje. Już tego nie ukrywa

Małgorzata Socha chce mieć dużą rodzinę. Nie do wiary, jak zareagowała na pytanie o czwartą ciążę

Socha rozpływa się nad Żebrowskim! On nie pozostał jej dłużny. Chciałby jej powrotu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Natalia Kukulska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy