Reklama
Reklama

Z domu Anity Sokołowskiej płyną smutne informacje. Już tego nie ukrywa

Serial "Przyjaciółki" od lat cieszy się ogromną popularnością w telewizji Polsat. Przez ponad 11 lat polscy fani oglądali go z zapartym tchem. Nowe perypetie Małgorzaty Sochy, Magdaleny Stużyńskiej oraz Joanny Liszowskiej można oglądać w każdy czwartek o godz. 21:10 w Polsacie. Niestety na jaw wyszło, że z serialem żegna się Anita Sokołowska. Aktorka wszystko wyjawiła w sieci.

"Przyjaciółki": Anita Sokołowska odchodzi z serialu

Już jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o odejściu z serialu "Przyjaciółki" Anity Sokołowskiej, która u boku Magaleny Stużyńskiej, Joanny Liszowskiej i Małgorzaty Sochy grała Zuzę. Nowe sezon kultowej produkcji można już oglądać w Polsacie. Sokołowska jednak jeszcze w nim gra. Niedawno w swoich mediach społecznościowych napisała, że będzie to ostatni sezon z jej udziałem.

Reklama

Zobacz też: Nie żyje aktorka znana z "Przyjaciółek" i "Na Wspólnej"! Gwiazda odmówiła leczenia!

Anita Sokołowska napisała w sieci, że odchodzi z "Przyjaciółek"

Anita Sokołowska nie chcąc trzymać już dłużej swoich fanów w niepewności, dodała na instagramowe konto wpis, w którym jednoznacznie wyznała, że żegna się z "Przyjaciółkami".

W długim wpisie Anita podziękowała wszystkim osobom obecnym na planie za pomoc. Dodała jednak, że czasem w życiu przychodzi taki moment, w którym należy zastanowić się, co chce się dalej robić.

"Moi Najlepsi. Dziś 1 odcinek 22 serii @przyjaciolkipolsat Chciałam Was poinformować, że moja przygoda z "Przyjaciółkami" w tym sezonie się kończy. Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią Ci, że potrzebują zmiany. Jestem głęboko przekonana, że dalej będziecie śledzić losy moich Przyjaciółek, bez energii mojej Zuzy. Dziewczyny - Struzia, Lisza i Soszka, są wspaniałymi aktorkami, przeżyłyśmy wiele chwil razem" - napisała na początku.

Anita wyznała, że na planie pracowało jej znakomicie. Zawsze mogła liczyć na wsparcie innych aktorek. Anita szczególnie wyróżniła Dorotę Kolak, którą postawiła za wzór i inspirację.

"Na planie, doświadczałyśmy razem różnych emocji prywatnych i zawodowych, ale ZAWSZE byłyśmy dla siebie w wielkim szacunku i byłyśmy dla siebie wsparciem - z całego serca Wam Dziewczyny dziękuje. Chcę również podziękować wszystkim Aktorkom i Aktorom, Osobom Aktorskim, z którymi miałam zaszczyt i przyjemność spotkać się na planie "Przyjaciółek" - w szczególności Dorocie Kolak, która w serialu gra Matkę Zuzy - Dorota, jesteś wielką inspiracją, ale też "drogowskazem", jak uczciwie można pracować w tym zawodzie" - pisała Anita.

Na sam koniec aktorka podziękowała ekipie, która pracowała na planie produkcji. Aktorka dodała, że bez tych osób nic by się nie udało. Sokołowska zachęciła swoich fanów do obejrzenia najnowszego sezonu z jej udziałem.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów gwiazdy. Większość była w szoku. Niektórzy wprost napisali, że nie wyobrażają sobie serialu bez Anity.

"A ja dziękuję za tyle lat historii i możliwości zobaczenia siebie w bohaterce serialu"

"Bez Zuzy to już nie będzie to samo :( szkoda... decyzje szanuje. Życzę samych sukcesów"

"Będzie nam Pani brakować w serialu. Dziękujemy i powodzenia"

W niedawnym wywiadzie dla Świata Seriali Anita Sokołowska wypowiedział się na temat swojego odejścia z "Przyjaciółek". Co takiego zdradziła? Przeczytacie tutaj.

Zobacz też:

Mąż oskarżał ją o lata molestowania moralnego. To ona wylądowała na terapii

Anita Sokołowska rozgrzała "serwery" do czerwoności. Wolszczak nie wytrzymała tego widoku

Pierwsze małżeństwo Sokołowskiej zakończyło się fiaskiem. Z ojcem dziecka nie chce brać ślubu. Oto powód!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | Anita Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama