Reklama

Reklama

Reklama

Nie żyje matka Grzegorza Ciechowskiego. "Teraz jesteście razem"

Zmarła Helena Ciechowska, matka Grzegorza Ciechowskiego. O jej śmierci poinformował Wojciech Skrobiszewski, reżyser filmu "Obywatel Miłość".

Mama Grzegorza Ciechowskiego nie żyje. Artysta był z nią bardzo związany

Helena Ciechowska zmarła 31 stycznia. Informację tę podał w mediach społecznościowych Wojciech Skrobiszewski, partner Anny Skrobiszewskiej, z którą związany był Grzegorz Ciechowski.

Helenę Ciechowską pożegnała też na Instagramie jej wnuczka Weronika Ciechowska.

Kim była Helena Ciechowska?

Reklama

Helena Ciechowska była bardzo związana ze swoim synem Grzegorzem Ciechowskim, wspierała go w karierze. "Dom to przede wszystkim matka. Ojca całymi dniami nie było" - mówił artysta.

Helena Ciechowska nie miała łatwego życia - przeżyła wojnę, po której została fryzjerką. O synu zawsze wypowiadała się nieco żartobliwie.

"Jako siedmiolatek chodził do szkoły muzycznej, a jeszcze wcześniej do organisty. Nauka szła opornie i organista walił go po paluszkach, choć my wtedy o tym nie wiedzieliśmy. No i jak nie mógł otworzyć ciężkich drzwi, to nawet nie wchodził na klatkę schodową, tylko się odwracał, i w nogi. A mnie mówił, że nie było nikogo w domu. W dzieciństwie chciał być kominiarzem, marynarzem, dyrektorem zoo" - wspominała Helena Ciechowska.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Ciechowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy