Reklama
Reklama

Nicola z "Rolnika" pokazała zdjęcie z Mikołajem, kandydatem Ani. Od plotek aż huczy

Nikola w "Rolnik szuka żony" była kandydatką Dariusza. Młody rolnik narobił dziewczynie nadziei. Spotykał się z nią po zakończeniu zdjęć, by w finałowym odcinku powiedzieć, że od początku nie miała u niego szans, bo była zbyt dziecinna.

Nicola wzięła udział w 10 edycji "Rolnik szuka żony". Dziewczyna wykazała sporo inicjatywy, by zdobyć serce Dariusza, który zaprosił ją i dwie inne kandydatki na swoje gospodarstwo. Na każdej kolejnej randce była mocno zaangażowana, za to, jak zauważyli widzowie, Dariusz z odcinka na odcinek tracił nią zainteresowanie. Skandal wybuchł w finałowym odcinku.

Reklama

"Rolnik szuka żony". Darek rzucił Nicolę

Dariusz z "Rolnik szuka żony" 10 w rozmowie z Martą Manowską powiedział przed kamerami, że od początku nie był przekonany do Nicoli. Tuż po tym, jak ją wybrał, skontaktował się z inną kandydatką i mówił jej, że popełnił błąd. 

"Straciła w oczach przy bliższym poznaniu. Zachowywała się jak dziecko. Na przykład nie umiała szklanki z herbatą donieść do stołu. Dla mnie to jest nie do zaakceptowania" - tłumaczył w finale.
Nicola nie mogła wówczas powstrzymać łez. To był dla niej prawdziwy cios. Na szczęście znalazła wsparcie wśród innych uczestników programu. Bardzo zaprzyjaźniła się z Ewą, kandydatką Waldemara oraz z... Mikołajem, który próbował zdobyć serce Ani. 

Niestety Ania Derbiszewska stwierdziła, że Mikołaj jest jednak dla niej za młody.

"Rolnik szuka żony". Nicola i Mikołaj

Fani Nicoli widzieli jej wspólne zdjęcie z Mikołajem i od dawna dopytywali, co ich łączy. Nicola wreszcie zdobyła się na szczerość. Odniosła się do spekulacji dotyczących jej rzekomego związku z Mikołajem, kandydatem Anny Derbiszewskiej. 22-latka opublikowała ich wspólne zdjęcie. W najnowszej relacji powiedziała kim dla niej jest.

"Odpowiem w końcu, bo zawsze dostaję od Was to pytanie. Tylko się przyjaźnimy. Mój męski bff z programu. Fajny gość!"

Zobacz też:

Takiej awantury w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było. Kłótnia dwóch uczestników rozsierdziła internautów

"Rolnik szuka żony" - Finał. Były łzy i awantura

Największe zaskoczenie w finale "Rolnika". Polały się łzy, a to był tylko początek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy