Reklama
Reklama

Nergal swawoli sobie przed kamerami. W tle przekleństwa i opowieści o „dymaniu”. Elegancko?

Nergal (45 l.) wyznaje osobliwe wartości i nie boi się niczego. Kontrowersyjny wokalista udzielił ostatnio wywiadu, w którym bezpardonowo opisał swoje życie. Wyznanie przyozdobił licznymi przekleństwami, a jakby tego było mało, wspomniał w nim jedną ze swoich koleżanek. Zaskakujące, co sobie przypomniał przed kamerą!

Nergal niegrzecznie opowiada o swoim życiu

Nergal słynie ze swoich licznych kontrowersji. Muzyk wielokrotnie stawał przed sądem, dochodząc swoich racji m. in. w procesach o obrazę uczuć religijnych czy znieważenia polskiego godła. Przytoczone doświadczenia nie zdołały jednak zabić w nim zbuntowanego ducha, który emanuje z każdej wypowiedzi. Ostatni wywiad tylko to potwierdził.

W rozmowie z portalem CGM 45-latek popisał się nie tylko wyjątkową szczerością, ale przede wszystkim "kulturą"... klął jak szewc i nie przebierał w słowach. Najbardziej oberwało się jego kochankom, które podsumował w kliku nader dosadnych słowach.

Reklama

"Ja mam naturę ku*wa wszędobylską, taką bardzo podróżniczą. Jestem za stary, żeby się bać. Jestem za stary na to, żeby przejmować się, ku*wa, opiniami kogokolwiek. Jeżeli mam na coś ochotę, jeżeli mam ochotę na jakiś artystyczny eksperyment, na jakieś, ku*wa, salto życiowe, na to, żeby kurde nie wiem, wydy*ać, ku*wa, pop, ku*wa, piosenkarkę, to ja to po prostu zrobię, jeżeli to będzie fajne, jeżeli w tym zobaczę jakiś sens" - powiedział w trakcie zarejestrowanego wywiadu.

Można się jedynie domyślać, kogo miał na myśli Adam Darski. Wiadome jest, że na swoim koncie ma chociażby burzliwy związek z polską wokalistką, specjalizującą się w popie, Dodą.

Nergal i Doda - miłość do której on wciąż powraca?

Adam Darski i Doda byli parą w latach 2009-2011. Ich związek od początku był bardzo medialny i dzięki temu cieszył się dużym zainteresowaniem internautów. Oczy skupiły się na zakochanych tym bardziej, gdy okazało się, że kontrowersyjny muzyk zachorował na białaczkę.

Doda nie mogła patrzeć obojętnie na cierpienie bliskiej jej osoby i zrobiła wszystko, co w jej mocy, by pomóc Nergalowi w życiowej niedoli. Za sprawą jej działań w sieci, uruchomienia kontaktów i nagłośnienia choroby nowotworowej, udało się znaleźć odpowiedniego dawcę szpiku. Przeszczep się powiódł i chociaż mogłoby się wydawać, że takie wydarzenie scementuje uczucie obydwojga partnerów, doprowadziło to do rozpadu ich relacji.

Podobno to właśnie Nergal zdecydował się na rozstanie. Wielu fanów wciąż podejrzewa, że Nergal chciał się jedynie wybić za sprawą związku z Rabczewską, a gdy jej pomoc nie była mu już potrzebna, bez skrupułów ją porzucił. Są to jednak tylko spekulacje tych, którzy wciąż nie mogą pogodzić się z zerwaniem tych dwojga.

Chociaż temat powinno uważać się za zakończony, muzyk chętnie wraca do wspomnień. W połowie sierpnia b.r. opublikował nawet w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją ex, ale przysporzyło mu to więcej negatywnych reakcji fanów, niż tych pozytywnych. Trudno także zrozumieć, po co wrzucił do sieci ich wspólne zdjęcie. Czyżby tęsknił za Dodą?

Zobacz też:

Nergal wyśmiewa chorobę Bruce'a Willisa na swoim Instagramie. Posunął się za daleko?

Hugh Jackman i Marcia Cross: rak sprawił, że docenili życie. "Mam dużo szacunku dla tych małych dwóch cali, które czynią nasze życie możliwym i przyjemnym"

Wyciekła treść maili Nergala. Gwiazdor nie uniknie wyroku ws. znieważenia polskiego godła?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nergal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama