Reklama

Reklama

Reklama

​„Natalie Wayne” własną piersią wspiera polską reprezentację. Ujawniła, kto jest jej ulubieńcem

„Natalie Wayne”, chętnie rozbierająca się 24-letnia mieszkanka Łodzi, każdy mecz polskiej reprezentacji fetuje zdjęciem topless. W rozmowie z „Super Expressem” ujawniła, skąd wzięła się jej namiętność do piłki nożnej i jak ocenia polskich zawodników.

Blondwłosa mieszkanka Łodzi, używająca na Instagramie i w swoim życiu zawodowym pseudonimu „Natalie Wayne” , dała się poznać jako ofiarna i zaangażowana kibicka. Po każdym meczu polskiej reprezentacji na mundialu w Katarze, nie bacząc na pogodę i panujące na zewnątrz temperatury, wyciąga na wierzch biust lub pośladki

Łódzka sexworkerka "Natalie Wayne" kibicuje naszym

Jak wynika z jej internetowego profilu, 24-letnia łodzianka pracuje w branży erotycznej, jednak najwyraźniej w systemie zdalnym, gdyż zarówno na jej Instagramie, jak i profilu zawodowym widnieje informacja: „Nie spotykam się”. 

Reklama

Nie wiadomo, czy „Natalie”, która spełnia się artystycznie jako aktorka filmów dla dorosłych, byłaby skłonna zrobić wyjątek dla któregoś z polskich piłkarzy. W rozmowie z „Super Expressem” ujawniła, kogo lubi najbardziej:

"Bardzo fajny jest "Król" Artur Boruc. Z wciąż grających Polaków podoba mi się "Lewy", jak pewnie wielu kobietom. Nie wyobrażam sobie żadnego z nich w mojej branży, ale kondycyjnie na pewno daliby radę". 

"Natalie Wayne" wymienia ulubionych piłkarzy

„Natalie” ujawniła, że pasją do piłki nożnej zaraziła się od brata:

"Już jako młoda dziewczyna chodziłam na treningi i mecze brata, który był bramkarzem. Mimo to, sport nie był częścią mojego życia w jakimś bliskim stopniu. Wolałam go oglądać niż uprawiać". 

Kiedy weszła w wiek dojrzewania, zakochała się bez pamięci w Cristiano Ronaldo no i potem jakoś już poszło…

"Jako nastolatka kupowałam sportowe magazyny tylko po to, żeby wycinać jego zdjęcia do specjalnie stworzonego albumu". 

Oczywiście,  działająca w branży erotycznej łodzianka, rozbiera się nie tylko z okazji meczów. Jej instagram jest pełen rozbieranych zdjęć. Ale z pewnością golizna dla uczczenia meczów ma większe znaczenie w wymiarze duchowym niż taka bez okazji. 

Zobacz też: 

Wojciech Szczęsny poruszony dopingiem Polaków. Tego się nie spodziewał

Nie tylko Anna Lewandowska kibicuje Robertowi w Katarze. Starsza siostra Milena zawsze wspiera Lewego

Polacy pod lupa rywali. Śledzili każdy nasz ruch!


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy