Reklama

Reklama

Reklama

Nie tylko Anna Lewandowska kibicuje Robertowi w Katarze. Starsza siostra Milena zawsze wspiera Lewego

Wszyscy znamy Roberta Lewandowskiego (34 l). To najlepszy polski piłkarz i najskuteczniejszy napastnik w historii polskiej piłki nożnej. Wielokrotny zdobywca Pucharu Niemiec z Bayernem Monachium, dziś próbuje przywrócić dawną chwałę Barcelonie prowadzonej przez Xaviego. Co natomiast wiemy o jego siostrze, która dzielnie wspiera Lewego na trybunach podczas Mundialu 2022 w Katarze?

Robert Lewandowski reprezentant Polski w odbywającym się właśnie Mundialu 2022 nigdy nie ukrywał, że jego wielkim marzeniem było spróbowanie swoich sił w jednym z wielkich klubów hiszpańskiej ekstraklasy. Padło na Barcelonę. Z pewnością trudniej byłoby Robertowi spełnić marzenie, gdyby nie wsparcie jego siostry, Mileny. Zresztą Milena Lewandowska (37 l.) wspierała brata już od najmłodszych lat.

Reklama

Jak wygląda ich relacja? Ile Robert zawdzięcza Milenie? Czy kobieta również poświęciła się sportowi? A może robi w życiu coś zupełnie innego?

Kim jest Milena Lewandowska?

Napastnik Barcelony ma naprawdę wiele wspólnego ze swoją starszą siostrą. Otóż Milena również kocha sport. Przez lata uprawiała siatkówkę, występowała nawet w Akademickim Zespole Sportowym Politechniki Warszawskiej. Równocześnie próbowała rozwijać swoje zamiłowanie do mody.

Konsekwentne dążenie do spełnienia marzeń sprawiło, że dziś Milena jest współwłaścicielką marki modowej. Produkuje luksusowe garnitury. Współprowadzi biznes z mężem - Radosławem Mirosem, którego poślubiła w 2014 roku. Jej mąż ma także firmę produkującą damskie obuwie. Robert bardzo chętnie przychodzi na przeróżne bankiety i spotkania w garniturach produkcji właśnie swojej siostry.

Nic dziwnego, że sławny piłkarz pragnie wspierać starszą siostrę, skoro ona wspólnie z nim świętuje jego kolejne sukcesy.

Milena jest również matką chrzestną Klary - starszej córki Roberta i Anny Lewandowskich. A wraz z mężem ma dwoje dzieci - synka (którego chrzestnym został Robert) i córeczkę. Z Anną siostra piłkarza utrzymuje przyjacielskie stosunki. Kobiety chętnie spędzają wspólnie czas. Razem podróżują, mają tych samych znajomych. Milena pojawiła się na wielu organizowanych przez Annę obozach sportowych.

Obie też oczywiście kibicują Robertowi. Można pomyśleć, że tam, gdzie jest Robert, jest również Milena. Piłkarz jest prawdziwym szczęściarzem. Może liczyć na bezustanne wsparcie całej swojej rodziny.

Kochająca siostra

Mimo że Lewandowskiemu wciąż nie udało się zdobyć Złotej Piłki, siostra nieprzerwanie uważa go za najlepszego piłkarza na świecie. "Dla mnie jesteś najlepszy" - napisała pod ich wspólnym zdjęciem wykonanym podczas gali zorganizowanej w Theatre du Chatelet. Milena jeździ z bratem również na wszystkie inne plebiscyty.

Przypomnijmy, że Milena i jej mąż wyruszyli aż do Las Vegas tylko po to, bo z trybun kibicować Robertowi w jego debiutanckim meczu rozegranym w barwach FC Barcelony. To najlepiej dowodzi tego, na jakie poświęcenie kobieta jest gotowa dla swojego młodszego brata.

Nieustanne wsparcie

Rodzeństwo każdego roku świętuje swoje urodziny. Nie brakuje pięknych prezentów i miłych słów. Widać, że Milena i Robert cieszą się z tego, że co roku mogą ponownie świętować to, że mają siebie. Po to, by uczcić jedne z urodzin Mileny, zrobili sobie nawet zdjęcie, które Robert umieścił na Instagramie. Widać na nim szczęśliwe, uśmiechnięte rodzeństwo, a pod zdjęciem widnieją słowa: "Wszystkiego najlepszego, siostro".

Internauci błyskawicznie zauważyli uderzające podobieństwo fizyczne między Robertem a Mileną.

Pod inną fotografią, na której Robert pozuje z siostrą, sportowiec napisał: "Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej siostry. Moje dzieciństwo byłoby nudne bez ciebie. Dziękuję, że byłaś wtedy dla mnie!". Zdjęcie przedstawia rodzeństwo w pięknych galowych strojach. Wielbiciele piłkarza bardzo szybko zaczęli komentować zamieszczony post i składać życzenia urodzinowe.

Komentarze pełne były życzliwości. Tak jak na przykład ten: "Cudownie widzieć rodzeństwo razem! Niezależnie od wielkości sukcesu, rodzina jest najważniejsza. Wszystkiego najlepszego dla Pani Mileny!".

Milena i Robert na pewno odziedziczyli po Iwonie i Krzysztofie Lewandowskich miłość do sportu. Widać jednak, że rodzice nauczyli ich również miłości do siebie nawzajem. To dobrze, bo sukcesy zawodowe są ważne, ale szczęście i zdrowie rodziny są o wiele ważniejsze. Kilka słów powiedział o tym Robert Lewandowski podczas swojego wystąpienia na gali Złotej Piłki 2021:

"Dziękuję mojej drużynie: żonie, mamie, siostrze. Wasze wsparcie znaczy dla mnie bardzo wiele. Wasza miłość przynosi dla mnie piękne rzeczy".

Najlepszy polski piłkarz w historii docenia rolę rodziny również w rozwoju kariery sportowej. Tak powiedział o tym w jednym z wywiadów:

"Kiedy piłkarz ma czystą głowę, nie ma problemów w życiu prywatnym, może się skupić tylko i wyłącznie na piłce. Nie ma co się oszukiwać, jak zawodnik ma problemy w życiu osobistym i idzie na boisko, to niby skupia się na treningu, ale trudno jest się tak kompletnie wyłączyć".

Nic dziwnego, że Robert wakacje najchętniej spędza z całą swoją rodziną.

Kiedy Lewandowscy razem z siostrą Roberta przebywali na wspólnych wakacjach, Anna poprosiła Milenę o wykonanie upamiętniających wspólnie spędzony czas zdjęć.

"Prosiłam dzisiaj szwagierkę o ładne zdjęcie rodzinne z plaży. Milena mówi: mam jedno wasze..." - pisała Ania tuż przed tym, jak pokazała zdjęcie.

Oprócz wesołych chwil z rodziną Robert przeżył również te wzruszające. Na przykład wtedy, gdy spełnił swoje marzenie. Było to podczas jego prezentacji na Camp Nou jako nowego piłkarza FC Barcelony. Razem z całą rodziną zapozował wtedy do zdjęcia, stojąc na murawie jednego z najwspanialszych boisk świata.

Prezentacja Roberta Lewandowskiego w Barcelonie odbiła się szerokim echem na całym świecie i była wielokrotnie komentowana w świecie piłki nożnej. U boku Roberta nie mogło wtedy zabraknąć jego najbliższych. Zwłaszcza jego starszej siostry, Mileny, która jest z bratem wszędzie tam, gdzie dzieje się dla niego coś ważnego. W ostatnich dniach siostra Roberta Lewandowskiego poleciała do Kataru, gdzie kibicuje sławnemu piłkarzowi. 

Zobacz też:

Siostra Roberta Lewandowskiego olśniewa w bikini. Tak odpoczywa od kibicowania!

Lewandowska ze szwagierką na trybunach meczu Polska-Arabia Saudyjska. Ich miny mówią wiele!

Anna Lewandowska i Marina śmieją się z mężów. Udostępniły kompromitującą fotografię!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy