Reklama
Reklama

Natalia Oreiro już uciekła z Rosji. Szybko poszło!

Natalia Oreiro zapamiętana w Polsce jako urocza Milagros w serialu "Zbuntowany anioł". Zdobyła ogromną popularność w Rosji i dla żartu w jednym z wywiadów powiedziała, że Putin może nadać jej obywatelstwo. Teraz, po tłustych latach w Rosji, Urugwajka postanowiła opuścić kraj agresora. Co skłoniło ją do tej decyzji?

Natalia Oreiro (posłuchaj!) zasłynęła w Polsce głównie z serialu "Zbuntowany anioł". Po zakończeniu serialu wydała piosenkę nawiązującą do historii miłosnej z serialu "Cabrio dolor". Kariera muzyczna potoczyła się błyskawicznie, a Natalia stała się ulubienicą Rosjan.

Natalia Oreiro była ulubienicą Putina

Natalia Oreiro należała do elitarnego grona osób, które uzyskały obywatelstwo rosyjskie. Pierwszy raz trafiła do Rosji w 2001 roku i powróciła dopiero w 2014, organizując tournee po kraju. Rosjanie pokochali ją tak bardzo, że stworzyli nawet dokument "Nasha Natasha". 

Reklama

W jednym z talk-show, Natalia Oreiro opisał wokalistkę jako "najbardziej rosyjską wśród cudzoziemek". Ona z kolei odpowiedziała, że skoro tak, to "Putin może nadać jej obywatelstwo".

W 2020 roku Natalia Oreiro złożyła niezbędne dokumenty w urzędzie i została obywatelką Rosji wraz ze swoim synem, Merlinem.

Obywatelami zostali też inni pupilkowie Putina. Zobacz koniecznie: Pupilki Putina, czyli kto sprzedał duszę diabłu? Oreiro, Depardieu, Seagal, Kusturica.

Natalia Oreiro uciekła z Rosji. Wszystko przez wojnę w Ukrainie

Po ataku Rosji na Ukrainę, piosenkarka nie wypowiadała się zbyt obszernie o poczynaniach Putina. Apelowała jedynie na Instastory o tym, że "chcemy pokoju". W najnowszych postach lakonicznie mówi "pas". Widocznie nie chciała narażać się władzy, która za obelżywe dla nich słowo "wojna" zamierzali karać wyrokiem 15 lat więzienia.

Urugwajka jeszcze pod koniec lutego była w Rosji. Zaraz po wybuchu wojny wróciła do swojej ojczyzny. Trzeba przyznać, że nie czekała zbyt długo na podjęcie decyzji.

Natalia Oreiro została prowadzącą "The Voice" w Urugwaju

Natalia Oreito szybko też znalazła nowe zajęcie. Została prowadzącą edycji "The Voice" w Urugwaju ("La Voz Uruguay"). Dodatkowo będzie zasiadała w jury argentyńskiej edycji "Masked Singer". Na Instagramie pokazała krótkie nagrania pochodzące z planu nowego show "La Voz".

Wokalistka nadal zamieszcza wpisy na Instagramie w języku rosyjskim.

Zobacz też:

Magda Gessler zaręczona. Wiemy, kiedy ślub i jak wygląda pierścionek!

Antek Królikowski o zdradzie Opozdy! Niebawem opowie nam więcej

Była rosyjska agentka: Putin sam nigdy tego nie zrobi

Media: USA stworzyły zespół na wypadek użycia przez Rosję broni chemicznej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Oreiro | Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama