Reklama
Reklama

Nagłe zmiany w występie Ochmana. Ma powody do zmartwień? "Musimy się dostosować..."

Krystian Ochman (23 l.) już w przyszłym tygodniu wystąpi w Konkursie Piosenki Eurowizji. Choć za uzdolnionym wokalistą już dwie próby, a wielki dzień tuż za rogiem, to ostatnie dni przyniosły nagłe zmiany w występie Polaka. Problemy techniczne powstałe z winy organizatorów nieco pokrzyżują sceniczne plany Krystiana. Co poszło nie tak?

Nagłe zmiany w występie Ochmana. Ma powody do zmartwień? "Musimy się dostosować"

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami. Reprezentant Polski Krystian Ochman od kilku dni przygotowuje swój występ tak, by jak najlepiej wypaść podczas wtorkowego show w Turynie. Wokalista ma za sobą już dwie próby generalne, gdzie ćwiczył swój utwór pod tytułem "River" (posłuchaj!). Choć mogłoby się wydawać, ze na dwa dni przed rozpoczęciem konkursu wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, pojawiły się problemy techniczne. O tym jak ocenia swoje próby Krystian, muzyk opowiadał w rozmowie z Jastrząb Post.

Reklama

Problemy techniczne pojawiły się niespodziewanie ze strony organizatorów Eurowizji. Produkcja musiała zmienić układ sceny, ponieważ jeden z jej elementów nie działał poprawnie. Krystian, choć skupia się przede wszystkim na swoim wokalu, również zmartwił się tą zmianą planów. Artysta ma świadomość, że podczas konkursu nie liczy się tylko dobrze przygotowana piosenka, ale występ jako całokształt.

Jak donosi Jastrząb Post, kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja jakoby nasz reprezentant zmagał się z kolejnymi problemami na scenie. Według niepotwierdzonych doniesień polska ekipa miała zorganizować akcesoria potrzebne do show we włoskim sklepie budowlanym. Sam Krystian skupiony jest jednak na treningu głosu. Z tego też względu zrezygnował z wycieczki do Mediolanu, by przypadkiem nie przeziębić się tuż przed występem.

Zobacz też:

Krystian Ochman ma zagwarantowany finał? Bukmacherzy przewidują werdykt Eurowizji

Jan Kliment w centrum wielkiej afery. Beata Tadla i Natasza Urbańska też zabrały głos. "Nic tego nie zmieni"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Ochman | "Eurowizja 2022"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama