Reklama
Reklama

Musiał dowiedział się, co naprawdę myśli o nim Lewandowska. Aż nie mógł uwierzyć

Program „Taniec z gwiazdami” ogląda około dwa miliony widzów, co jest ogromnym sukcesem. Okazuje się, że wśród fanów programu jest także Anna Lewandowska, która ma nawet swojego faworyta – Macieja Musiała. Aktor dotąd był tego zupełnie nieświadomy. Gdy się dowiedział od dziennikarki, wprost nie mógł uwierzyć.

Lewandowska kibicuje Musiałowi

Maciej Musiał za tydzień zatańczy w półfinale "Tańca z gwiazdami". Aktor rozkręcił się na dobre, jurorzy chwalą jego występy, zatem z pewnością zrobi wszystko, by znaleźć się w finale.

W ostatnim odcinku ze swoją partnerką Darią Sytą zatańczył dwa tańce, a w jednym z nich towarzyszyła im także mama aktora, i to pomimo faktu, że za kilka dni bierze ślub.

Reklama

Za pierwszy otrzymali 35 punktów, za drugi już 40.

Program był długo wyczekiwany i kiedy tylko wrócił na antenę, widzowie chętnie zasiedli przed telewizory. Show gromadzi co tydzień około 2 mln osób, co jest sporym sukcesem.

Okazuje się, że do grona fanów programu należy także Anna Lewandowska. Jak informuje "Plotek", to właśnie Maciej Musiał jest jej faworytem.

Tak musiał zareagował na wieść o wsparciu Lewandowskiej

Po zakończeniu niedzielnego odcinka dziennikarka Plotka przekazała Musiałowi, że zdobył uznanie w oczach Anny Lewadnowskiej i że ta trzyma za niego kciuki.

Aktor wprost nie mógł w to uwierzyć.

"Naprawdę? Jest to szalenie miłe, nobilitujące, tym bardziej że pani Anna świetnie tańczy. Z tego, co wiem, latynoamerykańskie rytmy. Myślę, że nawet bardziej niż mnie podziwia Darię, która też w latynoamerykańskich jest fantastyczna" - wyznał.

Dlaczego akurat Maciej Musiał jest faworytem Anny Lewandowskiej? To wie tylko ona sama.

Przypomnijmy, że oprócz aktora w show tańczą jeszcze Julia Kuczyńska "Maffashion, Roxie Węgiel i Anita Sokołowska. W kolejnym odcinku okaże się, która para odpadnie tuż przed finałem.

Zobacz też:

Przed programem nie chciał tego mówić. Wyjawił dopiero, jak odpadł z "TzG"

To nie Dagmara, a on odpadł z "Tańca...". Wymowny komentarz aktora [POMPONIK EXCLUSIVE]

Zaszła w ciążę od razu po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami". Dziś marzy o tym, by wrócić do programu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy