Reklama
Reklama

Ślub coraz bliżej. A jednak to nie były plotki. To już oficjalne

Maciej Musiał w niedzielny wieczór zatańczył na parkiecie „Tańca z gwiazdami” nie tylko ze swoją partnerką, Darią Sytą, ale także z mamą, Anną Markiewicz-Musiał. Tuż po występie oboje potwierdzili, że szykuje im się wielka uroczystość w rodzinie, a mianowicie ślub pani Anny.

Uczestnicy "TzG" zatańczyli z bliskimi osobami

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" aktorzy czy piosenkarze mieli możliwość wykonać jeden z tańców z bliską ich sercu osobą. Anita Sokołowska zaprosiła więc brata, Maciej Musiał mamę, Julia Kuczyńska przyjaciółkę, Roxie Węgiel ukochanego, podobnie jak Krzysztof Szczepaniak, który wykonał układ taneczny z partnerką.

Przy okazji występu Macieja musiała z mamą dowiedzieliśmy się jeszcze czegoś ciekawego. Otóż, jak się okazuje, aktor niebawem znów będzie miał okazję do pląsów na parkiecie ze swoją rodzicielką. Tym razem jednak okazja będzie zupełnie prywatna.

Reklama

Mama Macieja Musiała bierze ślub

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" zdecydowanie nie brakowało wzruszeń. Kiedy Maciej Musiał zatańczył ze swoją mamą jive’a, Ewa Kasprzyk wprost przyznała: "Chciałam powiedzieć, że to jest naprawdę wzruszające i jestem bardzo pełna podziwu, że ma pani takiego syna, i pełna podziwu do syna, że ma taką mamę".

Ale przy okazji wyszło coś jeszcze. Mianowicie, zarówno Maciej, jak i jego mama, już szykują się do kolejnej imprezy tanecznej. Dokładnie za tydzień ma się odbyć ślub mamy aktora, co gwiazdor potwierdził w programie.

Anna Markiewicz-Musiał kilka lat temu rozwiodła się z ojcem Macieja. Dla wszystkich była to trudna sytuacja, jednak z czasem udało im się poukładać relacje, a dziś mama aktora jest szczęśliwa u boku innego mężczyzny, który już za kilka dni zostanie jej mężem.

Maciej z pewnością porwie mamę na parkiet. Trening mają już za sobą!

Zobacz też:

Przed programem nie chciał tego mówić. Wyjawił dopiero, jak odpadł z "TzG"

To nie Dagmara, a on odpadł z "Tańca...". Wymowny komentarz aktora [POMPONIK EXCLUSIVE]

Zaszła w ciążę od razu po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami". Dziś marzy o tym, by wrócić do programu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy