Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska stęskniła się za byłym mężem! Przyleciał do niej do Polski!

Monika Zamachowska (45 l.) jeszcze do niedawana odchodziła od zmysłów, martwiąc się o stan zdrowia swojego byłego męża! Teraz, kiedy mężczyzna pokonał chorobę, mógł odwiedzić byłą żonę i dzieci w Polsce!

Kiedy okazało się, że Jamie Malcolm, którego Monika była żoną w latach 2001-2012, zmaga się z sepsą i niezbędna jest operacja, ratująca jego życie, to dziennikarka była załamana.

Reklama

Poprosiła wówczas swoich fanów o modlitwę w jego intencji i wysłała do Jamiego ich dzieci - Tomka (16 l.) i Zosię (14 l.) do Londynu, by były przy ojcu. Na szczęście operacja zakończyła się sukcesem i były mąż prezenterki powoli wraca do zdrowia.

Jego stan obecnie jest na tyle dobry, że mógł on odwiedzić swoje dzieci i byłą żonę w Polsce. Ta wizyta była naprawdę wyjątkowa i wzruszająca. Nie brakowało czułych gestów - Monika była szczęśliwa, że w końcu może przytulić byłego męża, a obecnie przyjaciela. 

Rodzina mogła spędzić ze sobą czas, a Zofia w końcu spełniła swoje marzenie. Zaprezentowała przed ojcem swoje zdolności wokalne, które od miesięcy szlifuje. W niedzielę odbył się koncert, w którym udział wzięła córka Moniki i angielskiego pilota, a oni sami zasiedli na widowni. 

"Jamie oniemiał z wrażenia. To był magiczny, niezapomniany moment dla niego i dla Zosi" - opowiada w rozmowie z tabloidem "Fakt" znajomy rodziny.

Niestety tego dnia wśród słuchaczy zabrakło obecnego męża Moniki, Zbigniewa Zamachowskiego (56 l.). Mimo wcześniejszych zapewnień, że doskonale dogaduje się z byłym ukochanym swojej żony, nie stawił się on na rodzinne spotkanie.

Czyżby aktor nie do końca darzył Jamiego sympatią?

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje