Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska ma powody do radości! Syn ją zaskoczył!

Monika Zamachowska (46 l.) nigdy nie ukrywała, jak bardzo jest dumna ze swoich pociech - Tomasza (17 l.) i Zosi (15 l.). Ostatnio bardzo przeżywała wyjazd syna na wymianę szkolną do Stanów Zjednoczonych, choć była z niego bardzo dumna. Teraz chłopak kolejny raz sprawił matce ogromną radość.

Dziennikarka ze związku ze Szkotem, Jamie'm Malcolmem ma dwójkę wspaniałych dzieci, które wychowuje z obecnym mężem, Zbigniewem Zamachowskim. 

Reklama

Syn i córka niejednokrotnie przysparzali słynnej mamie powodów do radości. Zofia i Tomasz mają doskonałe wyniki w nauce i dodatkowo są uzdolnieni muzycznie. 

Zosia śpiewa w chórze prowadzonym przez jedną z sióstr Steczkowskich, a Tomek odnosi sukcesy w grze na pianinie. 

Dziennikarka właśnie pochwaliła się, że jej pierworodny osiągnął kolejny sukces: 

"Synek szczęściarz wygrał kolejny konkurs. Tym razem to rozmowa kwalifikacyjna na kurs szybowcowy w lecie. Poleciał dzisiaj do Londynu na jeden dzień, tylko na to interview. Cieszę się bardzo, ale cześć mnie myśli: 'coooo?! Przecież to nawet nie ma silnika!'. No ale nic, powodzenia, synek!" - napisała rozemocjonowana Zamachowska na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Jak widać, Tomek idzie w ślady ojca, który pilotem "RAF'u". Prócz radości Monika także czuje strach o bezpieczeństwo syna, ale stara się wspierać go, jak potrafi najlepiej. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje