Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Richardson szykuje się do ślubu. Mierzy suknie!

Wygląda na to, że w życiu Moniki Richardson (42 l.) i Zbyszka Zamachowskiego (53 l.) szykuje się kolejna wielka zmiana...

Ostatnio w gazetach mogliśmy czytać głównie o sporych problemach finansowych tej osobliwej pary polskiego show-biznesu.

Reklama

Wszystko przez ogromne alimenty sięgające kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, które Zbyszek musi płacić swojej byłej żonie na ich czwórkę dzieci.

Niestety, aktor wyleciał z "Pytania na śniadanie", a etat w teatrze nie przynosi kokosów, więc para musiała zacząć zaciskać pasa.

Richardson w ramach oszczędności zgodziła się nawet przeprowadzić do bloku, aby zarobić na wynajęciu swojej luksusowej willi.

Wygląda na to, że mają jednak nieco odłożone na czarną godzinę, bo właśnie przygotowują się do ślubu, a to przecież zawsze spory wydatek!

"Ja zawsze chętnie wychodzę za mąż. Uważam, że lepiej przeżyć nową miłość niż zasklepić się w swoim nieszczęściu" - wyznała Monika w jednym z wywiadów, która na koncie ma już dwa małżeństwa.

Przygotowania idą pełną parą. Niedawno jeden z tabloidów przyłapał parę na ślubnych przymiarkach!

"Zakochani odwiedzili salon mody ślubnej, gdzie dziennikarka z uśmiechem przymierzała jedną z sukni. Skojarzenie może być jedno - para przygotowuje się do ceremonii, która zwieńczy ich pełen kontrowersji związek" - czytamy w "Fakcie".

Wiele więc wskazuje na to, że Monika niebawem zostanie kolejną panią Zamachowską. W końcu Zbyszek to również amator ślubów, bo on też żenił się już dwukrotnie!

Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje