Reklama
Reklama

​Monika Olejnik niczym Pamela Anderson pozuje w kostiumie na plaży

Monika Olejnik kilka dni temu obchodziła 66 urodziny. Dla dziennikarki ta liczba nie ma żadnego znaczenia. Właśnie udowodniła, że warto ćwiczyć. Pokazała wakacyjne fotografie z plaży. Zazdrościcie jej sylwetki?

Monika Olejnik na wakacjach. Pokazała zdjęcia w kostiumie kąpielowym


Monika Olejnik (65 l.) jest miłośniczką sportu i wysiłku fizycznego. Dziennikarka i prowadząca "Kropkę nad i" od kilkunastu lat biega i namawia do uprawiania tego sportu. Można ją spotkać często nieopodal jej domu, w warszawskich Łazienkach, jak niezależnie od pogody przebiega kolejne kilometry.

Dodatkowo intensywnie ćwiczy. Niedawno pochwaliła się, że potrafi wykonać plank przez 5 minut. To niezwykle trudna pozycja, ponieważ angażuje wszystkie mięśnie głębokie brzucha, a także mięśnie pleców, ramion oraz nóg. 

Reklama

Dzięki tak wytężonym ćwiczeniom dziennikarka mimo upływu lat cieszy się wspaniałą sylwetką. Może też bez kompleksów pokazać się w stroju kąpielowym na plaży. 

Dziennikarka właśnie zakończyła pracę nad kolejnym sezonem "Kropki nad i", który prowadzi na antenie TVN. Może zatem skorzystać z urlopu. Olejnik wyjechała na wakacje ze swoim partnerem Tomaszem Ziółkowskim. Oboje przebywają na francuskiej Korsyce. Dziennikarka pochwaliła się fotografiami, jak dokazuje w morskich falach i na plaży. Założyła jednoczęściowy kostium kąpielowy w koralowym kolorze. Czyżby zamierzała kopiować Pamelę Anderson ze "Słonecznego patrolu"?

Niezależnie od zamiarów Monika Olejnik na zdjęciach  prezentuje się doskonale. Dodatkowo są one opatrzone hasztagiem #nofilter, co oznacza, że dziennikarka stawia na naturalność i nie retuszuje fotografii.

Zobacz też:

Monika Olejnik poznała królową Elżbietę! Chwali się, jak do tego doszło

Monika Olejnik zażartowała z Leszka Millera przed kamerami! "No to wychodzimy?"

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski: wiele osób wytykało im różnicę wieku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy