Reklama
Reklama

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski: wiele osób wytykało im różnicę wieku

Monika Olejnik (65 l.) i Tomasz Ziółkowski (51 l.) znają się od ponad dwudziestu lat. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce na korytarzu w radiu i chociaż nie wszyscy to popierali, ich miłość przetrwała wszystko. Kim jest partner dziennikarki i jaka jest ich historia?

Monika Olejnik jest bardzo dociekliwą i nieustępliwą dziennikarką. Sama jednak chce bronić życia prywatnego, a szczególnie swojej relacji z dziennikarzem Tomaszem Ziółkowskim. Para jest często widywana przy okazji różnego rodzaju oficjalnych wydarzeń, jednak na więcej nie możemy liczyć.

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski - jak wyglądały ich początki?

Dziennikarka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jej związek z drugim mężem Grzegorzem Wasowskim nie przetrwał próby czasu i para rozstała się jeszcze na studiach. To właśnie on jest ojcem jej syna Jerzego. 

Reklama

Wiele osób nie dawało najmniejszych szans znajomości Moniki Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego. Zarówno znajomi dziennikarki, jak i jej partnera byli do tej relacji nastawieni sceptycznie. Okazało się jednak, że niepotrzebnie, ponieważ para jest ze sobą już 27 lat!

Monika Olejnik pierwszy raz poznała Tomasza, gdy miała 38 lat i ugruntowaną pozycję w branży. A 23-letni Ziółkowski dopiero zaczynał w poważnym dziennikarstwie. Mężczyzna nigdy nie pozostawał obojętny na wyjątkową charyzmę koleżanki, którą poznał na radiowym korytarzu. Oboje pracowali w "Trójce" i poza sprawami zawodowymi, zaczęła ich łączyć wyjątkowa więź. Związek Moniki Olejnik z nowym partnerem był szeroko komentowany. 

Monika i Tomasz są oficjalnie parą od 1996 roku.

To nie pierwszy romans Moniki Olejnik w pracy?

Aktualny partner Moniki, Tomasz Ziółkowski nie był jedynym mężczyzną, którego kobieta poznała w pracy. Dziennikarka w radiu zaznajomiła się także z wcześniej wspomnianym Grzegorzem Wasowskim. Podobno dziennikarka po latach żałowała, że nie zdecydowała się na więcej dzieci. 

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski są ze sobą już naprawdę długo, a zdaniem jej znajomych ta relacja bardzo dobrze wpływa na samopoczucie dziennikarki. 

Z partnerem łączy ją zarówno zamiłowanie do mediów, jak i aktywny tryb życia. Bardzo chętnie razem podróżują i zwiedzają przeróżne zakątki świata. Sama Monika Olejnik nie wierzyła, że uda jej się ustatkować i znaleźć prawdziwą miłość. Podobno ze względu na dużo młodszego partnera odkładała decyzję o rozpoczęciu starań o dzieci. A w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że już na to za późno ze względu na wiek. Obecnie Monika Olejnik spełnia się w roli babci Jeremiego i Jagny.

Czy Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski są małżeństwem?

Para bardzo umiejętnie oddziela życie uczuciowe od pracy zawodowej, przy czym nieustannie odmawiają komentarzy na temat łączącej ich relacji. Dlatego wiele osób zastanawia się, czy Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski w ogóle wzięli ślub. Para natomiast jest na tyle dyskretna, że nie wiadomo czy zdecydowała się sformalizować swój związek.

Czy w przyszłości poznamy więcej szczegółów na temat pary? Nie wiemy, czy możemy na to liczyć, ale z pewnością życzymy im wszystkiego, co najlepsze.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik | Tomasz Ziółkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy