Reklama
Reklama

Monika Olejnik zażartowała z Leszka Millera przed kamerami! "No to wychodzimy?"

Moniki Olejnik prowadzi program "Kropka nad i". Gościem w ostatnim odcinku był Leszek Miller. Były premier nie chciał odpowiedzieć na pytanie dziennikarki, więc ta szybko odbiła pałeczkę i celnie z niego zażartowała.


Monika Olejnik od wielu lat prowadzi "Kropkę nad i". To program publicystyczny, emitowany na antenie TVN24, który od lat cieszy się sporą popularnością. Gościem w ostatnim odcinku programu był Leszek Miller.

Polityk został poproszony przez dziennikarkę o skomentowanie działań polskiego rządu. Leszek Miller nie był jednak skory do odpowiedzi. Powiedział krótko:

Monika Olejnik w ogóle się nie speszyła jego słowami. Postanowiła odpowiedzieć rezolutnie i żartobliwie.

Reklama

Były premier postanowił kontynuować swoją wypowiedź. Skrytykował Mateusza Morawieckiego, twierdząc, że nawet jego koledzy i koleżanki z partii nie traktują go poważnie. Nie krył zdziwienia, że taka osoba, jak on, sprawuje ważną funkcję w kraju.

Kim jest Monika Olejnik?

Monika Olejnik urodziła się 11 lipca 1956 w Warszawie. Studiowała zootechnikę w SGGW. Ukończyła również dziennikarskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją karierę dziennikarską zaczęła w programie I Polskiego Radia, gdzie odbywała staż. Później pracowała Radiu Zet. Pracę w telewizji zaczęła jako dziennikarka w programie "Kropka nad i" na antenie TVN-u. Obecnie pisze felietony dla "Gazety Wyborczej".

Zobacz też:

Panderecki znów nie został pochowany. Niepokojące wieści płyną z Krakowa

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia

Ile nowych przypadków? Raport Ministerstwa Zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy