Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Monika i Zbigniew Zamachowscy: Ich małżeństwo dobiega końca?!

Choć Monika (44 l.) i Zbigniew (54 l.) Zamachowscy ciągle się kochają, ogień namiętności w ich małżeństwie przygasa. Piętrzą się za to życiowe problemy. Czy je rozwiążą?

To nie ta sama kobieta, co dwa lata temu. W jej oczach nie ma już wesołych ogników, które pojawiały się, gdy mówiła o ukochanym. Ci, którzy dobrze znają Monikę Zamachowską zauważyli, że jest ostatnio w minorowym nastroju. "Nie wiem, czy to problemy małżeńskie, czy inne perturbacje, ale coś ewidentnie odbiera jej radość życia" - zdradza "Na żywo" osoba z otoczenia gwiazdy. "Kiedyś tak chętnie opowiadała o Zbyszku, o wspólnych planach. Teraz trudno namówić ją na zwierzenia" - kwituje informator tygodnika.

Fiasko patchworkowej rodziny

Reklama

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, powodem złego nastroju dziennikarki jest stagnacja w jej małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim. "Monika nadal kocha Zbyszka i czuje się kochana, ale namiętność, która była na początku związku tak fascynująca, powoli wygasa" - twierdzi znajomy dziennikarki.

Samopoczucia Monice nie poprawia także fakt, że fiaskiem skończyły się jej próby stworzenia patchworkowej rodziny z dziećmi męża. Latorośle Zbyszka traktują ją z rezerwą i rzadko godzą się na spotkania z macochą i jej pociechami. "Monika ciągle pamięta upokorzenie, jakiego doznała, gdy najstarsza córka męża, Maria, zrugała ją publicznie w internecie za obrażanie swojej matki i odcięła się od niej. Było jej przykro, bo liczyła, że dzieci Zbyszka ją polubią" - zdradza gazety źródło.

(Agencja TVN/x-news)

Na prośbę męża gwiazda nie dąży już do spotkań z jego dziećmi i nie wypowiada się w mediach ani o jego rodzinie, ani o byłej żonie, Aleksandrze Juście (46 l.). "Zbyszek postanowił, że lepiej będzie, jeśli Monika zajmie się swoim potomstwem, a on swoim" - zdradza znajoma pary.

Choć od ślubu aktora z Moniką minęły dwa lata, jego stosunki z dziećmi wcale się nie unormowały. "Zbyszek rzadko je widuje i bardzo z tego powodu ubolewa" - mówi osoba z otoczenia Zamachowskiego.

Tymczasem na aktorze ciążą poważne zobowiązania wobec 2 synów i 2 córek, zamieszkujących z matką. Gwiazdor płaci 18 tys. zł alimentów miesięcznie. Choć starał się o ich sądowe obniżenie, nic nie wskórał. Niedawno ponowił próbę obniżenia wysokości świadczeń na dzieci. "Zwrócił się do byłej żony, by w związku z wejściem w życie programu 500+, zgodziła się na zmniejszenie alimentów" - zdradza "Na żywo" znajoma aktorki. "Jednak ona na to nie przystała".

Liczne zobowiązania finansowe źle wpływają na relacje małżonków. Musieli nauczyć się oszczędzać... "Monika liczyła, że oprócz prowadzenia 'Pytanie na śniadanie', uda się jej dostać nowy program w TVP. Ale nawet znajomość z Anną Popek, ulubienicą prezesa, nie przełożyła się na zawodowe propozycje".

Anna awansowała na prowadzącą "Świat się kręci", a latem poprowadzi kolejny show. Kiedyś to Monika była gwiazdą...

Kinga Wieczorek

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska | Zamachowski Zbigniew

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »