Reklama

Reklama

Reklama

Młoda ukochana Wojewódzkiego zadziwiła wyznaniem. Ma za sobą dramat, o którym wcześniej nie mówiła!

O Annie Markowskiej (30 l.) rozpisuje się kolorowa prasa. Wszystko dlatego, że kobieta potwierdziła związek z 30 lat starszym Kubą Wojewódzkim. Na fali popularności postanowiła udzielić wywiadu, a jedna wypowiedź dotyczyła jej koleżanki po fachu, Magdy Stępień (28 l.)! Okazuje się, że panie mocno się wspierają, a połączyła je taka sama tragedia! Nowa przyjaźń w show-biznesie?

Anna Markowska kilka dni temu odniosła się do plotek na temat związku z dużo starszym Kubą Wojewódzkim. Gwiazdka "Top Model" potwierdziła doniesienia i wyznała, że ona i samozwańczy król TVN-u są ze sobą blisko.

"W skrócie mówiąc, Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę, ale tak się wstydziłam i przestraszyłam wielkiego świata, że nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. No i później tak jakoś szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie czuć się w swoim towarzystwie, a później weszliśmy w związek" - powiedziała Anna Markowska w rozmowie z naszym reporterem.

To wyznanie sprawiło, że o modelce głośno jest w prasie. Na fali popularności Anna postanowiła wziąć udział w kilku branżowych imprezach i udzielić wywiadów. Jedna z jej wypowiedzi dotyczyła Magdy Stępień, która również przygodę z mediami zaczynała w programie dla modelek.

Reklama

Anna Markowska, nowa ukochana Kuby Wojewódzkiego, wspiera Magdę Stępień!

Magda Stępień ma za sobą bardzo trudny czas. Najpierw rozstanie z parterem, później walka o zdrowie syna, a na końcu mierzenie się ze śmiercią i żałobą. Celebrytka w programie "Dzień dobry TVN" zapewniła, że stara się wrócić do normalnego życia, ma pracę, przeprowadziła się do Warszawy, jednak ból po stracie synka nadal jest niewyobrażalnie ogromny.

Okazuje się, że w stolicy była Rzeźniczaka może liczyć na wsparcie przyjaciół. Jedną z jej koleżanek jest sama ukochana Wojewódzkiego.

"Anię znam, ona okazała mi ogromne wsparcie podczas choroby Oliwierka, dlatego ta osoba swoim ogromnym sercem, bezinteresownym wsparciem dała mi poczucie wiary, nadziei i miłości i pójścia do przodu. Jestem jej z całego serca za to wdzięczna, jest to cudowna kobieta. Wierzę, że ta nasza znajomość pozwoli mi przekuć to w coś dobrego" - mówiła swego czasu Magdalena w rozmowie z "Jastrząb Post".

Teraz głos w sprawie ich zażyłej relacji zabrała Markowska. Okazuje się, że kobieta wie, co czuje 28-latka, gdyż sama w młodości mierzyła się z nowotworem!

Anna Markowska ma za sobą walkę z nowotworem

30-latka opowiedziała przygnębiającą historię. W przeszłości musiała mierzyć się z chorobą i jako nastolatka przechodziła złośliwy nowotwór gardła. Jak sama podkreśliła, przeżycia sprawiły, iż jest silniejsza, a swoją mocą morze obdarzać innych.

"Ja w Magdzie widzę emocje, które miałam w sobie, gdy chorowałam. Wtedy, kiedy chorowałam, to myślałam, że to się dzieje po to, abym ja miała taką szczególną moc rozmawiania z kimś, zrozumienia tej osoby i tak jest. Tą moc teraz wykorzystuję i jeżeli mogę wspierać Magdę, to jest to dla mnie zaszczyt. Każdy uśmiech Magdy jest dla mnie miodem na serce. Ja chcę, aby ta kobieta się uśmiechała. Aby była inspiracją i siłą dla kobiet, które straciły kogoś bliskiego, dla osób, które chorowały, bo z takich traumatycznych przeżyć bardzo ciężko jest wyjść" - przyznała w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

Spodziewaliście się, że kochanka Wojewódzkiego ma za sobą takie przejścia?

Przeczytajcie również:

Anna Markowska odpowiada na zarzuty o nagość. Ostatnim razem przesadziła?

Każda mogła być jego! Wszystkie kobiety Pawła Deląga. Uwaga, ta lista będzie długa

Wojewódzki pokazał nową miłość. To młodziutka modelka!               pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Markowska | Kuba Wojewódzki | Magdalena Stępień

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy