Reklama
Reklama

Mistrzyni pole dance wystąpiła w domu starców. To nagranie robi furorę w sieci!

Pole dance to dyscyplina coraz popularniejsza nie tylko wśród tancerek, ale również gwiazd ze świata show-biznesu. TikTokerka z Norwegii wpadła na nietypowy pomysł, aby zorganizować taki występ... w domu starców! Wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę, a nagranie zrobiło prawdziwą furorę w sieci.

Embla Bergli zatańczyła na rurze w domu starców

Embla Bergli jest mistrzynią tańca pole dance pochodzącą z Norwegii. Kiedy otrzymała propozycję występu w domu starców, była nastawiona nieco sceptycznie. Okazało się jednak, że pomysł był strzałem w dziesiątkę! 

Tancerka pojawiła się na miejscu w niebotycznie wysokich, złotych obcasach i skąpym stroju. Lokatorzy uważnie przyglądali się jej wygibasom z zaciekawieniem, a niektórzy z nich chwycili za telefony, aby uwiecznić niesamowity pokaz.

Impreza rozkręciła się do tego stopnia, że zainspirowani seniorzy chwycili za rurkę i... sami zaczęli tańczyć oraz wymyślać kroki! Embla opublikowała na swoim profilu niezwykły filmik, który szybko stał się viralem w sieci.

Reklama

Nagranie zebrało już prawie sześć milion polubień na TikToku. Jest się czym pochwalić!

Pole dance to dyscyplina coraz popularniejsza nie tylko wśród tancerek, ale również gwiazd ze świata show-biznesu. Metalowa rura już dawno przestała kojarzyć się ludziom z klubami go-go.

Teraz to sport z prawdziwego zdarzenia, który wysmukla ciało i ćwiczy głębokie mięśnie, a na dodatek piękna sztuka. Zajęcia są dostępne na wyciągnięcie ręki niemal w każdym dużym mieście. 

Taniec na rurze jest pasją m.in. aktorki, Anny Wendzikowskiej, która często pokazuje się fanom na Instagramie w obcisłych kostiumach, wykonując skomplikowane figury.

Chcielibyście kiedyś spróbować?

Zobacz też:

Górniak zablokowała publikację swoich zdjęć z Carrerasem! "Wypadła za grubo"

Zniszczono grób znanego aktora. Został zdewastowany! "Kto to zrobił?"

Jackowski był w szoku, gdy to zobaczył! "Niebywały skandal światowy"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: pole dance
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy