Reklama

Reklama

Reklama

Miesiąc po ogłoszeniu rozwodu już miała innego. Oto wszyscy faceci Adele!

Wzruszające ballady Adele (33 l.) o złamanym sercu cały świat zna niemal na pamięć. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że inspirację czerpie ze swojego życia i licznych miłosnych niepowodzeń, w tym m.in. z rozwodu z mężem. Co wiemy o mężczyznach, z którymi była związana gwiazda i którym, poniekąd, zawdzięczamy jej największe przeboje?

Adele: pierwszy zawód miłosny

Adele rozpoczęła karierę jeszcze jako nastolatka, ale już wtedy miała na koncie złamane serce, które okazało się dla niej doskonałym paliwem do pisania tekstów na debiutancki album "19". Pierwszym hitem wokalistki był utwór "Chasing Pavements", za którym kryje się gorzka historia. Adele śpiewa w nim bowiem o facecie, który okazał się jej pierwszym zawodem miłosnym. Młodziutka Brytyjka rozstała się z nim... esemesem. Jego tożsamość wprawdzie pozostaje anonimowa, ale za to mogliśmy się dowiedzieć nieco więcej o jego wątpliwym charakterze. Okazało się bowiem, że w momencie, gdy jego eksdziewczyna okupowała szczyty list przebojów, postanowił się z nią skontaktować i... zażądać pieniędzy. Twierdził bowiem, że skoro posłużył jako inspiracja do hitowych utworów, należy mu się część fortuny.

Reklama

Coś nam mówi, że po tych telefonach od eks Adele jedynie upewniła się w swojej decyzji o rozstaniu...

Mr. 21

Jeśli poprzedni facet Adele rościł sobie prawa do jej fortuny tylko dlatego, że zainspirował jeden z utworów, to co dopiero mógłby powiedzieć jej kolejny facet? Ten, o którym śpiewa w większości kawałków z albumu "21" i który posłużył jako inspiracja takich niezapomnianych przebojów, jak choćby "Someone Like You" czy "Rolling In The Deep"? Co ciekawe, para rozstała się krótko po tym, jak Adele puściła ukochanemu "Takie It All", napisane jako pierwszy utwór na powstającą dopiero płytę. Mężczyzna zapewne nie przypuszczał, że pozostały materiał będzie dedykowany właśnie jemu. Ich związek trwał zaledwie 18 miesięcy, ale był ponoć bardzo intensywny.

Przez lata fani Adele i media na całym świecie próbowały ustalić tożsamość jej eks, często nazywając go "Mr. 21" w nawiązaniu do tytułu płyty. Wydaje się, że najpewniejszym kandydatem jest fotograf Alex Sturrock. Z tego co nam wiadomo, nie wpadł na pomysł, aby prosić Adele o procent wpływów ze sprzedaży jej płyt. I choć brzmi to dziwacznie, możemy mu chyba ostatecznie podziękować za złamanie jej serca, skoro dostaliśmy w zamian te piosenki?

Simon Konecki

W 2011 Adele zaczęła umawiać się z Simonem Koneckim, brytyjskim biznesmenem, mającym prawdopodobnie polskie korzenie i aktywnie działającym charytatywnie z organizacją Drop4Drop dostarczającą wodę pitną do Afryki. Pochodzi z bogatej rodziny i studiował na tej samej prestiżowej uczelni Eton College, co sam książę William. W październiku 2012 na świat przyszedł syn Adele i Simona, Angelo

W marcu 2017 para potwierdziła, że sformalizowali swój związek. Niestety, sielanka nie trwała długo, bowiem już dwa lata później zakochani zdecydowali się na separację, a we wrześniu 2019 wokalistka złożyła papiery rozwodowe. 

Rozwód z Koneckim był główną inspiracją stojącą za ostatnim albumem gwiazdy "30". Adele zapewnia jednak, że z byłym mężem pozostaje w bardzo przyjacielskich stosunkach i oboje skupiają się na tym, aby na rozstaniu jak najmniej ucierpiał ich syn. Godne pochwały!

Skepta

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, rany po rozstaniu Adele lizała już u boku nowego mężczyzny i to podobno zaledwie miesiąc po złożeniu papierów rozwodowych. Brytyjskie tabloidy rozpisywały się wówczas, że piosenkarka była widziana na randkach z raperem Skeptą i sprawy rozwijały się ponoć w dość poważnym kierunku. Po roku od domniemanego związku magazyn "People" donosił, że artystka świetnie bawi się w towarzystwie nowego wybranka i para ma ze sobą wiele wspólnego. Adele pomogła nawet zorganizować imprezę urodzinową Skepty, co miało być ostatecznym dowodem, że nie jest to tylko przelotny romans. 

Sama gwiazda niechętnie odnosiła się do krążących plotek, natomiast w październiku 2020 dała do zrozumienia na swoim Instagramie, że jest singielką, co mogło być niejako komentarzem do medialnych doniesień.

"Adele: One Night Only" - Kameralny, interaktywny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi oglądajcie na Polsat Go. SPRAWDŹCIE!  

Rich Paul

W maju 2021 Adele zaczęto widywać u boku Richa Paula, amerykańskiego agenta sportowego i założyciela Klutch Sports Group, która reprezentuje gwiazdy NFL i NBA, w tym samego LeBrona Jamesa. Piosenkarka promienieje przy nowym ukochanym i nie zamierza ukrywać swojej miłości - para dość regularnie pokazuje się razem i wydaje się, że to coś bardzo poważnego. Kilka tygodni temu wprawdzie zaczęły pojawiać się plotki o domniemanym kryzysie w ich związku, ale Adele szybko zdementowała je na Instagramie. Co więcej, podczas jej ostatniego występu na gali Brit Awards w Londynie na jej palcu błyszczał efektowny pierścionek. Oczywiście, zaowocowało to lawiną doniesień o zaręczynach. Póki co, nie zostało to ani potwierdzone, ani zdementowane. Jedno jest pewne - Adele jest szczęśliwa.

Artystka jest doskonałym przykładem na to, że każde niepowodzenie, nawet najbardziej złamane serce, może okazać się wybawieniem. A na pewno niesamowitą inspiracją do tworzenia. Może teraz w końcu doczekamy się płyty, na której Adele śpiewa o szczęśliwej miłości? 

Zobacz też:

Zapomniana skandalistka szykuje powrót do show biznesu. Na początek uruchomiła zbiórkę

Eurowizja 2022. Ostry konflikt kandydatów, Daria Marx ma dość pytań o Ochmana!

Horoskop miłosny. Namiętność i rozstania

Joanna Mucha w "Graffiti": turbo anty-PiS jest zaślepiający

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy