Reklama
Reklama

Adele zarobi 3 miliony za jedną noc! Fani wokalistki są w szoku

To rekord w świecie show-biznesu! Brytyjska piosenkarka Adele zarobi fortunę na występach w Las Vegas. Za jedną noc artystka będzie inkasowała niemal 3 miliony złotych. Co będzie robiła?

Adele (34 l.) to jedna z najbardziej znanych i lubianych obecnie solowych piosenkarek w Polsce. Jej najnowszy album "30" podbił szczyty list przebojów, stając się najpopularniejszym albumem 2021 roku na świecie. Niebywały sukces kobiety przekłada się również na propozycje koncertów, za które niektórzy są gotowi zapłacić ogromne sumy pieniędzy.

Zarobki Adele wyszły na jaw

Jak ujawnił dziennik "The sun" od 21 stycznia aż do połowy kwietnia wokalistka ma występować w ramach tzw. rezydencji w Las Vegas. Owa inicjatywa polega na tym, że dana megagwiazda zamieszkuje przez jakiś czas w najbardziej rozrywkowym mieście USA i co weekend koncertuje. W tym roku zaproszoną gwiazdą jest właśnie Adele. Według "The Sun" piosenkarka zarobi 500 tysięcy funtów za noc! To 2,7 miliona złotych. Jeśli to prawda, Adele pobije rekord najlepiej zarabiającej w Las Vegas piosenkarki. Dotychczasowy rekord należy do Celine Dion, która w Las Vegas zarabiała 478 tys. funtów za noc.

Reklama

"Adele: One Night Only" - Kameralny, interaktywny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi oglądajcie na Polsat Go. SPRAWDŹCIE!

Adele zamieszka w luksusowym apartamencie

Pokaźna gaża to nie wszystko! Brytyjska gwiazda na czas pobytu w USA zamieszka w najbardziej luksusowym apartamencie w Las Vegas, w którym jedna noc kosztuje 162 tys. złotych. Koszty związane z jej pobytem w stolicy rozrywki opłacą szefowie sali koncertowej Caesars Palace's Colosseum, którym wpływy z biletów zapewnią duże zyski. Warto dodać, że bilety na wspomniane występy artystki kosztują od 3,7 tys. złotych do 48 tysięcy złotych! 

Zobacz też: 
Adele oprowadza po willi wartej ponad 9 milionów dolarów! Kuchnia to marzenie!
Co się dzieje z biustem Adele? Grafika chyba poniosło 
Wizerunek Krzysztofa Krawczyka wykorzystany przez antyszczepionkowców  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy