Reklama

Reklama

Reklama

Adele ukrywa prawdziwe imię syna? „Prasa niczego nie wie”

Adele przez lata posługiwała się nieprawdziwym imieniem syna, by zmylić prasę? Wypowiedź gwiazdy wzbudza wątpliwości. Co wyznała na rozdaniu statuetek Brit Awards?

Adele (33 l.) powróciła na scenę po sześcioletniej przerwie w wielkim stylu. Jej nowy album "30" okazał się gigantycznym sukcesem sprzedażowym (posłuchaj!). Mało tego, krążek znalazł uznanie również w oczach krytyków filmowych, którzy nie szczędzili artystce pochwał. Nic więc dziwnego, że wokalistkę wyróżniono na 42. gali wręczenia nagród brytyjskiego przemysłu fonograficznego, a statuetkę Brit Awards odebrała m. in. w kategoriach "brytyjski album roku" oraz "brytyjski artysta roku". Adele zaskoczyła wszystkich tym, w jaki sposób podziękowała byłemu partnerowi i swojemu synkowi.

Reklama

Adele ukrywa imię syna?

Adele nie kryła wzruszenia, gdy odbierała nagrodę za "brytyjski album roku". Uwagę mediów zwrócił jednak fakt, że podczas przemówienia gwiazda nie podała imienia swojego dziecka, chociaż nie "ocenzurowała" w podobny sposób godności partnera.

Fani gwiazdy zaczęli zastanawiać się, czy zrobiła to celowo. Tym bardziej, że część z nich wciąż ma w pamięci fragment wywiadu, którego niegdyś udzieliła piosenkarka magazynowi "Vogue". Przyznała w nim, że imię Angelo, które rzekomo nadała chłopcu, może nie być prawdziwe.

Jak informowała wcześniej Adele, jej synek ma na imię Angelo James i urodził się w 2012 roku. Jego ojcem jest Simon Konecki. Artystka ma nawet tatuaż z napisem "Angelo", co tylko potwierdzałoby imię dziecka. Niewykluczone, że jest to jedynie dokładnie przemyślana zmyłka dla prasy.

"Adele: One Night Only" - Kameralny, interaktywny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi oglądajcie na Polsat Go. SPRAWDŹCIE!

Adele kłamała w sprawie małżeństwa?

Adele cieszy się wielką sławą, co utrudnia ukrywanie życia prywatnego i zachowywanie pewnych rzeczy dla siebie. Gwiazda w szczerym wywiadzie z "Voque’em" zdradziła również, że w mediach figurowała nieprawdziwa data jej ślubu z Simonem. Prasa sądziła, że mężczyzna jest mężem wokalistki od wielu lat, podczas gry formalnie był nim od 2018 roku.

Zobacz też:

Adele zarobi 3 miliony za jedną noc! Fani wokalistki są w szoku

Morgan uderza w Adele! "Primadonna!"

Ewa Gawryluk pokazała się bez makijażu. "Dla Ciebie czas się zatrzymał"

Kłótnia na antenie. Poszło o zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy