Reklama
Reklama

Meghan Markle jest niekulturalna? Internauci załamują ręce! "Dosłownie odepchnęła go z drogi"

Meghan Markle ponownie musi mierzyć się z nieprzychylnością opinii publicznej. Tym razem internauci, którzy chętnie śledzą poczynania Sussexów, przeanalizowali ich wspólne wystąpienia i zauważyli zadziwiające, a już z pewnością mocno niestosowne, zachowanie Markle wobec księcia Harry’ego.

Meghan Markle okazała brak kultury wobec księcia Harry’ego?

Meghan i Harry wciąż są śledzeni przez media na całym świecie, ponieważ zainteresowanie ich życiem prywatnym wcale nie słabnie. Po tym, jak wnuczek Elżbiety II postanowił wraz z ukochaną zrzec się pełnienia obowiązków wobec rodziny królewskiej, co przełożyło się również na ochłodzenie jego relacji z bratek, następcą tronu i mężem Kate Middletonksięciem Williamem, fani usilnie doszukują się kolejnych "wpadek" pary. Zdarza się, że faktycznie wyłapią pewne szczegóły, które dotąd umykały całej reszcie świata. Tak było w tym przypadku!

Reklama

Jedna z TikTokerem udostępniła w sieci nagranie, na którym widać, jak Meghan Markle wielokrotnie odpycha męża lub przepycha się przed nim, by jako pierwsza przywitać się ze znaną osobistością. Chce w taki sposób pokazać swoją wyższość nad małżonkiem? Fani są wstrząśnięci!

Meghan Markle oceniona przez ekspertkę. Oto werdykt!

Wideo opublikowane przez tiktokerkę przedstawia kilka sytuacji, w których to Meghan Markle postanowiła wieść prym przed swoim mężem, wymuszając na nim przepuszczenie jej przodem.. W pewnym momencie da się nawet zauważyć, jak Markle odpycha męża i dosłownie wyskakuje przed szereg, by uścisnąć dłoń mężczyźnie, który zechciał się z nimi przywitać.

Zachowanie Markle zadziwiło internautów, którzy nie kryją oburzenia.

"Dosłownie zepchnęła go z drogi";

"Brak klasy";

"Biedny Harry" - piszą w komentarzach.

Uwiecznione na nagraniu zajścia oceniła ekspertka od mowy ciała. Zachowanie Meghan, w jej ocenie, ma do spełnienia konkretne zadanie i chociaż nie może być uznane za złamanie królewskiego protokołu, ponieważ Harry i Meghan nie pełnią już oficjalnych funkcji w rodzinie księcia, to zdecydowanie ma znaczenie. Markle przez kładzenie dłoni na plecach męża i wymuszanie pierwszeństwa pokazuje swoją wyższość względem ukochanego.

 "To rodzicielski gest, który pokazuje kontrolę. W polityce mówi się na to "klepnięcie władzy", kiedy osoba, która kładzie dłoń, podnosi swój status, umniejszając pozycję tej drugiej osoby" - mówiła Judi James w rozmowie z "Daily Mirror".

Zobacz też:

Królowa Elżbieta II była "głęboko zraniona" Megxitem. Biografka ujawnia

Camilla Parker Bowles zdobyła się na rasistowski komentarz o dziecku Harry'ego? Szokujące doniesienia!

Karol III obrzucony kremowym ciastem! Wideo szturmem podbija internet

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama