Reklama

Reklama

Reklama

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzają się. Za niskie standardy?

Meghan Markle (41 l.) i książę Harry są gotowi na wprowadzenie radykalnych zmian w swoim życiu. Książęta Sussex przygotowują się do przeprowadzki w nowe miejsce. Jak donosi kalifornijska prasa, para nie chce dłużej mieszkać w Montecito. Niewiarygodne, dokąd się przenoszą.

Meghan Markle i książę Harry: relacje z rodziną

Meghan Markle i książę Harry po głośnym "megxicie" osiedli za oceanem. Zbuntowani książęta rozpoczęli w Stanach Zjednoczonych zupełnie nowe życie. W słonecznej Kalifornii znaleźli ostoję od medialnego szumu. Książę Harry mógł się tam zająć swoim ulubionym sportem, czyli grą w polo, a Meghan Markle opieką nad dwójką ich dzieci.

Reklama

Od czasu do czasu Sussexowie odwiedzają Wyspy Brytyjskie. Ostatni raz przybyli do Europy w związku z pogrzebem królowej Elżbiety II. Niestety ich pobyt w Wielkiej Brytanii nie został odebrany przez prasę zbyt dobrze. Sporo mówiło się o wciąż niezakończonym sporze z poszczególnymi członkami rodziny królewskiej. Na domiar złego, relacje Meghan Markle z królową małżonką Camillą są fatalne.

Książę Harry i jego żona niedługo po zakończeniu oficjalnych uroczystości wrócili do USA. Para mieszka obecnie w zachwycającej rezydencji w kalifornijskim Montecito. W sąsiedztwie znajdują się domy takich sław, jak Oprah Winfrey czy Jennifer Aniston. Pomimo tego, że książęta Sussex mają na wyciągnięcie ręki dosłownie wszystko, coś sprawiło, że zapragnęli zmiany. Meghan Markle i książę Harry wkrótce przeprowadzą się w inne miejsce.

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzają się

Z doniesień "The Santa Barbara News-Press" wynika, że już wkrótce książęca para przeprowadzi się gdzie indziej. Meghan Markle i książę Harry nie są zadowoleni z mieszkania w Montecito. Para chciałaby żyć w jeszcze wyższym standardzie, dlatego już niebawem przeniesie się na oddalone o kilkanaście kilometrów luksusowe osiedle willi "Hope Ranch". Trudno powiedzieć, co sprawiło, że książęta Sussex zdecydowali się na kolejną przeprowadzkę, ale niewykluczone, że przyczyną są względy bezpieczeństwa. W ostatnim czasie w okolicy miała miejsce fala kradzieży, z kolei parę miesięcy temu donoszono o grasującej w pobliżu pumie. 

Zobacz też:

Anna Wendzikowska gęsto się tłumaczy. Dlaczego latami okłamywała fanów?

Franciszek Pieczka mógł nigdy nie wystąpić w "Ranczu". O wszystkim zaważyła choroba

Marta Wierzbicka podzieliła się cudowną wiadomością. Fani są wniebowzięci

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy