Reklama
Reklama

Mateusz Damięcki ciężko przeżył zdradę pierwszej żony. Kochał ją do szaleństwa

Mateusz Damięcki (42 l.) od lat pozostaje w związku z piękną choreografką Pauliną Andrzejewską (43 l.), z którą wychowuje dwóch synów. Warto jednak wiedzieć, że zanim znany aktor odnalazł szczęście u boku obecnej żony, przed ołtarzem ślubował miłość Patrycji Krogulskiej. Ich ślub odbił się szerokim echem w mediach. Podobnie jak głośny rozwód, do którego doszło w zaledwie osiem miesięcy po ślubie...

Mateusz Damięcki Paulina Andrzejewska pobrali się w 2018 roku, jednak ich związek trwa o wiele dłużej. Gwiazdor "Furiozy" przy okazji wywiadów niejednokrotnie podkreślał, że to właśnie piękna tancerka i choreografka jest miłością jego życia. Mało kto pamięta więc o pierwszym, nieudanym małżeństwie aktora z Patrycją Krogulską, przez które trudno mu było ponownie zaufać kobietom.  

Reklama

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska. Wydawali się parą idealną

Mateusz Damięcki na początku kariery zawodowej był mocno skupiony na pracy, a o jego życiu prywatnym wiadomo było niewiele. W przeszłości miał być związany z aktorką Magdaleną Kizinkiewicz i gwiazdą Teatru Roma Katarzyną Łaską, jednak najwyraźniej z żadną z nich nie planował wiązać się do końca życia. 

Był nieuchwytnym kawalerem, przystojnym i niedostępnym. Jednak to zmieniło się w 2008 roku, gdy na jego drodze niespodziewanie stanęła Patrycja Krogulska. Już po kilku tygodniach zakochani upublicznili swój związek, a później regularnie widywani byli razem na branżowych eventach.

Na pierwszy rzut oka tworzyli parę idealną. Piękna i inteligentna blondynka spoza świata show-biznesu wydawała się idealnie pasować do przystojnego i utalentowanego aktora. Nic więc dziwnego, że media plotkarskie wróżyły im długi i stabilny związek. 

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska najwyraźniej też wierzyli, że są sobie przeznaczeni. Dość szybko się bowiem zaręczyli, a 24 września 2010 roku ślubowali sobie wieczną miłość w kościele św. Anny w Warszawie. Podczas uroczystości towarzyszyła im rodzina i znajomi, a przed kościołem obecni byli również fotoreporterzy. 

Szybki ślub i głośne rozstanie. Pierwsze małżeństwo Mateusza Damięckiego nie było udane

W tamtej chwili nic nie zwiastowało rozstania, a jednak faktem jest, że w 2011 roku aktor został rozwodnikiem. Po zaledwie kilku tygodniach małżeństwo Mateusza Damięckiego z Patrycją Krogulską miało zacząć się psuć. Na branżowe imprezy aktor nagle zaczął zabierać... mamę, a po zaledwie ośmiu miesiącach doszło do rozwodu

Mateusz Damięcki i jego była żona starają się nie rozmawiać publicznie o powodach swojego rozstania. Spekulowano jednak, że doszło do bolesnej zdrady ze strony Patrycji, która negatywnie odbiła się później na zaufaniu aktora do kobiet. 

Rozwód kościelny? Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska ułożyli sobie życie na nowo

Po głośnym rozwodzie Patrycja Krogulska miała związać się z Remigiuszem Kasztelnikiem (byłym partnerem Magdy Mołek). Dziś atrakcyjna tłumaczka stroni od show-biznesu. Kilka lat temu została mamą i widać, że spełnia się w tej roli. 

Jako rodzic świetnie odnajduje się również Mateusz Damięcki, który w związku z Pauliną Andrzejewską w końcu odnalazł upragniony spokój. Uczucie narodziło się z przyjaźni. Artysta i nauczycielka baletu pobrali się pięć lat temu i do tej pory doczekali się dwóch synów. W 2018 roku na świat przyszedł Franciszek, a pod koniec 2020 roku urodził się mały Ignacy. 

 Czytaj również:

Anna Majcher rozkochała w sobie wielu mężczyzn, ale nie znalazła tego jedynego

To najgorszy serial w historii Netfliksa. "Żenada pod każdym względem"

Katarzyna Figura nie jest już blondynką. Co za metamorfoza

Zobacz także:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki | Patrycja Krogulska | Paulina Andrzejewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy