Reklama
Reklama

Żona Mateusza Damięckiego pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni!

Mateusz Damięcki (41 l.) od czterech lat jest mężem Pauliny Andrzejewskiej, jednak ich związek trwa znacznie dłużej. Aktor często chwali się rodzinnym szczęściem. Ostatnio zamieścił zdjęcie z żoną, która, jako zawodowa tancerka i choreografka, dysponuje nie tylko idealną figurą. Spójrzcie, jak wygląda bez makijażu…

Mateusz Damięcki poznał Paulinę Andrzejewską kiedy już całkowicie zwątpił, czy zdoła ułożyć sobie życie.  

Mateusz Damięcki: wyboista droga do szczęścia

12 lat temu popełnił błąd, który sprawił, że przez kilka kolejnych lat trudno mu było zaufać jakiejkolwiek kobiecie. We wrześniu 2010 roku poślubił Patrycję Krogulską, w której był do tego stopnia zakochany, że nie dostrzegał zainteresowania, jakim obdarza ona innych mężczyzn. 

Reklama

Po latach ujawnił, że powodem zakończenia ich trwającego zaledwie 8 miesięcy małżeństwa była zdrada. Patrycja z kolei była rozżalona odkryciem, że zapracowany Mateusz praktycznie nie bywał w domu. 

Traumatyczne przeżycia położyły się cieniem na życiu Damięckiego. Na szczęście w jego życiu pojawiła się instruktorka baletu Patrycja Andrzejewska. Mateusz szybko zorientował się, że tym razem naprawdę spotkał miłość swojego życia, jednak ze ślubem wolał poczekać na kościelne orzeczenie nieważności pierwszego małżeństwa. 

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska: miłość jak z bajki

Ostatecznie poślubił Paulinę dopiero w 2018 roku, po siedmiu latach związku. W rozmowie z „Party” wyznał, że każdego dnia zakochuje się w swojej żonie na nowo:

"Jest niezwykle skromną, dobrą i wrażliwą osobą, a przy tym stanowczą i konkretną. Nigdy nie dotarłbym do tego miejsca w życiu, w którym jestem gdyby nie moja żona. Czasem myślę, że gdybyśmy nie byli razem, nie miałby kto stawiać mnie do pionu. Moja żona jest dla mnie partnerem, przyjacielem i moją wielką miłością".

Paulina Andrzejewska zachwyca naturalną uroda

Zalety charakteru idą u Pauliny w parze z pięknem zewnętrznym. Jako tancerka i choreografka, nawet po dwóch ciążach dysponuje idealnym, wysportowanym ciałem. Ostatnio zaś, gdy pokazała się na Instagramie bez makijażu, wywołała powszechny zachwyt. Pod jej zdjęciem z mężem i serduszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy posypały się komplementy:

"Oboje jesteście piękni. Cudownie się patrzy na was"

"Piękna z was para, ma pani śliczny uśmiech"

"Ulubieni, wspaniali, wrażliwi i po prostu dobrzy ludzie!"

Zdjęcia bez makijażu i retuszu to rzadkość na Instagramie. Powinno ich być więcej?

Zobacz też:

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska zakochali się w sobie w pracy. "Mateusz od razu mnie zauroczył"

Żona Mateusza Damięckiego nie do poznania! Ścięła włosy na krótko! Zmiana na plus?

Mateusz Damięcki o żonie i życiu na walizkach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki | Paulina Andrzejewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy