Reklama
Reklama

Żona Mateusza Damięckiego nie do poznania! Ścięła włosy na krótko! Zmiana na plus?

Ukochana Mateusza Damięckiego zapragnęła metamorfozy. Paulina Andrzejewska zdecydowała się na dość radykalną zmianę, gdyż ścięła swoje długie włosy „na chłopaka”. Efektem pochwaliła się na Instagramie. Korzystna zmiana?

Damięcki i Andrzejewska: historia związku

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska są małżeństwem od 2018 roku, ale parą zostali dużo wcześniej. Kobieta uleczyła złamane serce aktora po jego krótkim małżeństwie z Patrycją Krogulską, które nie przetrwało nawet roku.

Na szczęście gwiazdor, którego obecnie możemy oglądać w hitowym serialu Polsatu "Przyjaciółki", znalazł szczęście i założył rodzinę, której zawsze pragnął.

Reklama

Ukochana Damięckiego wprawdzie towarzyszyła mu czasem na salonach, jednak zdecydowanie woli trzymać się z dala od show-biznesu i nie ma parcia na szkło.

Zamiast tego skupia się na swojej pracy zawodowej oraz rodzinie. Damięcki i Andrzejewska są rodzicami dwóch synów - Franciszka i Ignacego, i to właśnie oni są całym ich światem.

Żona Damięckiego Paulina Andrzejewska ścięła włosy na krótko!

Żona aktora ostatnio jednak postanowiła zrobić coś dla siebie i wybrała się do fryzjera. Jak się okazało, postawiła na dość radykalną metamorfozę. Paulina Andrzejewska ścięła bowiem włosy na krótko, dzięki czemu jej twarz zyskała nowego wymiaru.

Swoją metamorfozą pochwaliła się w Dniu Matki, choć przedmiotem jej posta wcale nie była jej nowa fryzura, a życzenia dla innych matek z okazji tego wyjątkowego święta.

"Kawa na tarasie. Wszystkiego dobrego dla wszystkich Mam w Dniu Matki siły, uśmiechu , Mądrości i chwili dla Siebie #dzienmatki"- napisała.

W komentarzach zaroiło się od komplementów na temat nowego wyglądu Pauliny Andrzejewskiej. Wiele osób było zaskoczonych, jednak przeważały zdecydowanie komplementy.

"Extra ta fryzurka", "Śliczna fryzurka", "Ale super włosy" - czytamy.

Naszym zdaniem również ukochana Damięckiego prezentuje się ciekawie w nowej fryzurze, a Wy co sądzicie?

Zakpił z Meghan Markle. Dziennikarz szydził z niej na oczach widzów

Nieco zapomniany Ricky Martin pozuje z ukochanym w Cannes! Robił coś z twarzą...?

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki | Paulina Andrzejewska
Reklama
Reklama
Reklama