Reklama

Reklama

Reklama

Marzena Rogalska ma pretensje do rapera. "Sztuczka z gwoździem" to jej trauma z TVP

Amerykański raper Snoop Dogg kilka dni temu udostępnił filmik z "Pytania na śniadanie", w którym to Marzena Rogalska poddała się nieudanej sztuczce magika, Pana Ząbka. Prezenterka przebiła wówczas rękę. Film ten już jest kultowy i od 2016 roku zdobył ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube.

O tym dniu w pracy Marzena Rogalska na pewno by chciała zapomnieć. Niestety, ale nieudany pokaz Pana Ząbka wraca do prezenterki niczym bumerang i najprawdopodobniej nigdy nie przestanie być z nią kojarzony.

Marzena Rogalska: "sztuczka z gwoździem" to jej trauma z TVP. Snoop Dogg opublikował filmik

Po kilku latach "sztuczka z gwoździem" stała się znów żywa, za sprawą udostępnionego przez Snoop Dogga filmiku na Instagramie. Podpisał od post: "Magik spiep**ył sztuczkę w telewizji na żywo". Tomasz Kammel jeszcze w tym samym dniu odpowiedział raperowi:

Reklama

"To było straszne. Prawda jest taka, że ta sytuacja rzeczywiście miała miejsce, a dziewczyna mocno się zraniła. Wiem o tym, bo w tamtym momencie stałem między nimi. Złe wspomnienia".

Marzena Rogalska ma pretensje do Snoop Dogga za wrzucenie filmiku: "Ani trochę nie jest dla mnie zabawne"

Marzena Rogalska również postanowiła odpowiedzieć na Instagramie. W krótkiej wiadomości napisała wszystko, co leżało jej na wątrobie: "Raper o milionowych zasięgach wrzucił u siebie wideo, które ani trochę nie jest dla mnie zabawne".

Przypomnijmy, że Snoop Dogg jest obserwowany na Instagramie przez 75 milionów osób! Celebrytce i dziennikarce na pewno nie jest miło znów wracać do traumy z przeszłości. Dlatego apeluje do widzów, aby nie podsyłali jej wiadomości z filmikiem.

Była gwiazda TVP nie kryła, że nieudana sztuczka z gwoździem może być dla niej mocno nieprzyjemny. W końcu gwóźdź przebił jej rękę, a ona sama skręcała się z bólu na oczach widzów.

"Mam prośbę, abyście nie wysyłali mi tego filmu. Bo zbyt dobrze go pamiętam, chociaż od tamtej pory minęło 6 latPrzy okazji odpowiedzcie sobie na pytanie - czy naprawdę chcielibyście, aby ktoś przypominał wam wypadek, o którym chcecie nie pamiętać?"

Pamiętacie tę akcję?

Zobacz także:

Marzena Rogalska w żałobie! Gwiazda TVN zdruzgotana! Docieka, co się stało!

Snoop Dogg opublikował jeden z odcinków "Pytania na śniadanie"! Tomasz Kammel zabrał głosSnoop Dogg oskarżony o gwałt! W tle gigantyczne pieniądze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | TVP | Snoop Dogg | Pytanie na śniadanie | Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy