Reklama
Reklama

Snoop Dogg rozbawiony odcinkiem "Pytania na śniadanie". Udostępnił go na swoim profilu!

Snoop Dogg (50 l.) opublikował na swoim profilu jeden z odcinków "Pytania na śniadanie"! Amerykański raper był rozbawiony nieudaną sztuczką z gwoździem w studiu TVP sprzed kilku lat. "To było straszne" - skomentował świadek zdarzenia, Tomasz Kammel.

Sześć lat temu podczas emisji programu "Pytanie na śniadanie" dłoń Marzeny Rogalskiej została brutalnie przebita gwoździem przez magika, zwanego... Panem Ząbkiem. Po wszystkim gość przyznał się, że wykonywał tę sztuczkę dopiero drugi raz w swoim życiu.

Widzowie do końca wierzyli, że wypadek to jedynie telewizyjna "ustawka". Wkrótce jednak wideo stało się popularne na całym świecie - w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Snoop Dogg opublikował odcinek programu "Pytanie na śniadanie"

Snoop Dogg ostatnio częściej niż muzykę publikuje na swoim Instagramie zabawne filmiki, które są popularne w sieci. Jednym z nich okazał się słynny odcinek "Pytania na śniadanie" z niefortunną sztuczką Pana Ząbka

Reklama

Na wideo słychać głośny krzyk Marzeny Rogalskiej, co widocznie mocno rozbawiło amerykańskiego rapera.

"Magik sp******ił trik na żywo w telewizji" - napisał w swojej relacji Snoop, umieszczając tam "wpadkę z gwoździem". Post postanowił skomentować świadek zdarzenia, Tomasz Kammel.

Swoje "trzy grosze" dodała też blogerka modowa, Jessica Mercedes

Zobacz też:

Snoop Dogg oskarżony o gwałt! W tle gigantyczne pieniądze

Sanah już jest żoną! Pokazała na suknię ślubną na Fest Festival 2022

Lewandowska chwali się płaskim brzuchem w Barcelonie. Przyćmiła swojego męża?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy