Reklama
Reklama

Mary Komasa komentuje śmierć Izabeli z Pszczyny. Mocne słowa

Mary Komasa aktualnie spodziewa się dziecka. Artystka mieszka w Berlinie, gdzie jest pod opieką niemieckich lekarzy. Opowiedziała, czym różni się ich podejście do ciężarnych pacjentek, i w mocnych słowach skomentowała śmierć Izabeli w szpitalu w Pszczynie. "Ciąża w Polsce? Wykluczone!" - pisze.

Mary Komasa to polska kompozytorka, wokalistka (sprawdź!) i pianistka, która od pewnego czasu mieszka w Berlinie. Artystka jest obecnie w ciąży, a we wrześniu z powodu komplikacji trafiła do niemieckiego szpitala.

W świetle ostatnich wydarzeń postanowiła opowiedzieć swoją historię.

Mary Komasa komentuje śmierć pacjentki z Pszczyny

Mary Komasa nie pierwszy raz zabiera publicznie głos na tematy społeczno-polityczne. Tym razem szczególnie poruszyła ją historia 30-letniej Izabeli, która zmarła w szpitalu w Pszczynie.

Reklama

Wobec ciężarnej pacjentki lekarze przyjęli postawę wyczekującą, chociaż nie było już szans na uratowanie płodu. Po 24 godzinach nastąpił wstrząs septyczny, a dziewczyna osierociła córkę i pozostawiła męża.

Od tamtej pory w mediach społecznościowych masowo publikowane jest hasło "Ani jednej więcej". Mary Komasa nie wyobraża sobie swojej ciąży w Polsce.

Gwiazda postanowiła podzielić się z obserwatorami obszernym wpisem o tym, jak ciężarne pacjentki traktowane są przez niemieckich lekarzy. Tam podobna sytuacja nie miałaby racji bytu!

Na Instagramie wspomina, jak we wrześniu była w takim samym momencie ciąży, co Izabela. W czwartym miesiącu dostała gwałtownego krwotoku i zabrało ją berlińskie pogotowie.

Mary Komasa nie wyobraża sobie ciąży w Polsce

Okazuje się, że parę miesięcy wcześniej artystka myślała o przeprowadzce do Warszawy. Gdy tylko zobaczyła pozytywny wynik testu ciążowego, od razu pożegnała się z tą myślą.

Mary Komasa opublikowała zdjęcia z protestu, który miał miejsce rok temu pod willą Julii Przyłębskiej w Berlinie. Wpis poparli w komentarzach m.in. QCZAJ, Maffashion, Kasia Smutniak czy Julia Wieniawa.

Już o 15:30 w 56 miastach Polski odbędą się milczące marsze dla Izy. Protestujący spotkają się również w Berlinie i Oslo. Mary zachęca do udziału w strajku na swojej relacji: "Oby było nas jak najwięcej!".

Zobacz też: 

Brazylijska gwiazda Marilia Mendonca zginęła w katastrofie lotniczej!

Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z pracownikiem TVN-u?! Ale wieści!

Minge dokonała aborcji! "Natura nie chce tej ciąży w pani"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mary Komasa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy