Reklama
Reklama

Martyna Wojciechowska zalała się łzami podczas wywiadu! Co się stało!?

Martyna Wojciechowska przeprowadziła przejmujący wywiad z polską lekkoatletką i mistrzynią paraolimpijską, Różą Kołakowską. Dramatyczna historia sportowczyni doprowadziła dziennikarkę do płaczu.


Martyna Wojciechowska od lat jest gwiazdą stacji TVN. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata", odwiedza najdalsze zakątki globu i pokazuje trudne, ale także inspirujące historie mieszkających tam kobiet. Podróżniczka jest mocno zaangażowana w sprawy społeczne. Prowadzi własną fundację UNAWEZA. W 2017 roku do jej rodziny dołączyła Kabula pochodząca z Tanzanii, która choruje na albinizm, przez co w swoich stronach była napiętnowana.

Reklama

Martyna Wojciechowska zalała się łzami w trakcie wywiadu

Dziennikarka niedawno założyła własny kanał na YouTubie, gdzie przeprowadza rozmowy z ciekawymi, inspirującymi ludźmi. Właśnie tam pojawił się wywiad z Różą Kozakowską, czyli polską lekkoatletką i mistrzynią paraolimpijską. Sportowczyni otworzyła się na temat swoich traumatycznych przeżyć, czym doprowadziła Martynę Wojciechowską do łez.

Róża niezwykle się wzruszyła, opowiadając historię o tym, jak wyglądały kiedyś jej święta. Kobieta w dzieciństwie przeszła przez piekło. Dziennikarka próbowała utrzymać emocję na wodzy, jednak słysząc historię Róży, która jako dziecka nie chciała już żyć, nie wytrzymała.

Zobacz także:

Żora Korolyov w dniu śmierci miał spotkać się z córką. Relacja byłej żony łamie serce!

Szymon Hołownia zostanie ojcem! Zamieścił wymowne nagranie

Borys Szyc ma kredyt we frankach i problemy finansowe!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy