Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim wyprowadziła się. Gdzie teraz mieszka?

Wygląda na to, że tego małżeństwa już nie da się uratować. Martyna Wojciechowska wyprowadziła się z mieszkania, w którym jeszcze do niedawna żyła z Przemkiem Kossakowskim. Gdzie przeprowadziła się dziennikarka? Jej znajoma uchyla rąbka tajemnicy.

Miniony rok, a zwłaszcza jego końcówka, przyniosła Wojciechowskiej wiele radości. Ułożyło jej się w życiu prywatnym - w październiku wyszła za mąż i wydawało się, że będzie tylko coraz lepiej. Niestety, zaledwie trzy miesiące po ślubie małżeństwo Martyny i Przemka Kossakowskiego rozpadło się.

Natomiast parze podróżników długo udawało się ukrywać ten fakt przez opinią publiczną. Sprawa wyszła na jaw dopiero w wakacje. Dziennikarka potwierdziła, że ona i Przemysław nie są już razem. We wpisie na Instagramie wyjawiła, że koniec jej małżeństwa "nastąpił z dnia na dzień" i że "ta nagła zmiana była dla niej wielkim zaskoczeniem".

W odpowiedzi Kossakowski oświadczył, że "ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień" oraz że "to zawsze trudny i skomplikowany proces.

Reklama

Wojciechowska wyprowadziła się z mieszkania

Zapewne prawdę o rozstaniu znają najlepiej sami zainteresowani. Na ten moment nie chcą się nią dzielić. Natomiast w dalszym ciągu aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, w których pokazują kulisy swojego życia.

I tak mogliśmy się dowiedzieć, że Kossakowski wystawił swoje obrazy w galerii i że wyruszył w Polskę, by m.in. odpocząć od medialnej burzy.

Z kolei Martyna poświęciła się nagrywaniu wywiadów z ciekawymi ludźmi i byciu ambasadorką Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego, musiała też znaleźć czas na przeprowadzkę. Co ciekawe, wspominała, że marzy jej się mieszkanie poza Warszawą.

Gdzie mieszka Wojciechowska po rozstaniu z Kossakowskim?

Czy rzeczywiście Martyna zamieszkała w górach albo za granicą? Wygląda na to, że nie. Co więcej, nawet nie opuściła stolicy!

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »