Reklama
Reklama

Marta Paszkin urodziła. Zdradziła w końcu imię córki

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" powitali na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Córka dostała niezwykłe imię.

Marta Paszkin zdobyła serce Pawła Bodziannego w programie "Rolnik szuka żony". Para szybko zamieszkała ze sobą i wzięli też skromny ślub cywilny.  Już w czerwcu 2022 roku powitali na świecie syna Adama. Marta ma już córkę z poprzedniego związku, ale pragnęli jeszcze powiększyć rodzinę. 

Reklama

W ubiegłym roku Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zorganizowali ogromne i huczne wesele, na którym bawiła się nawet Marta Manowska. Impreza trwała kilka dni. Potem całą rodzina udała się w podróż poślubną. Jesienią poinformowali, że oczekują kolejnego dziecka. Wyjawili, że tym razem będzie to córka. Marta długo nie chciała zdradzić jej imienia. 

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" urodziła

W środę 21 lutego 2024 roku Marta Paszkin urodziła. Na świat przyszła mała Gracja. Żona rolnika pochwaliła się zdjęciem dziewczynki w sieci. Na fotografii widzimy szczęśliwego Pawła Bodziannego, który tuli w ramionach córkę.

"Dzisiaj powtórzył się najpiękniejszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji — to chyba nagroda za ten czas oczekiwania. Pozdrawiamy was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę" — napisał szczęśliwy tata na Instagramie, zdradzając przy okazji, jakie imię otrzymała jego córka.

Spływają gratulacje

Pod postem Marty Paszkin zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Wiele osób postanowiło też powitać małą Grację. 

My też składamy rodzicom gratulacje i życzymy wielu szczęśliwych chwil.

Zobacz też:

Marta Paszkin mówi dość. Rodzinna awantura tuż przed porodem

Marta Paszkin jest już za stara na macierzyństwo? Powiedziała, co o tym sądzi

Marta Paszkin wyznaje, dlaczego nie przyjęła nazwiska męża. "Brak zrozumienia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Paszkin | Paweł Bodzianny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy