Reklama
Reklama

Marta Linkiewicz odsłoniła biust. Celebrytka przekroczyła kolejną granicę

Marta Linkiewicz (25 l.) nie od dziś słynie z zamiłowania do szokowania swoich obserwatorów. Jak dotąd jednak nie przekraczała pewnych granic, związanych z jej własnym ciałem. Tym razem było zupełnie inaczej. Gwiazda Fame MMA pokazała nagą pierś na Instagramie.

Marta Linkiewicz to celebrytka, której kariera od samego początku budziła liczne kontrowersje. Zdobyła popularność w 2015 roku po tym, jak w mediach społecznościowych opublikowała informację o tym, że uczestniczyła w seksie grupowym wraz ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd. 

Marta Linkiewicz odsłoniła biust. Celebrytka przekroczyła kolejną granicę?

Marta Linkiewicz bardzo szybko stała się znaną influencerką. Na temat historii kariery Marty Linkiewicz powstała ogromna liczba memów. Celebrytka zrobiła sobie nawet tatuaż na cześć słynnego zdarzenia w autokarze. Wystąpiła także w piosence Cypisa zatytułowanej „Wesoły autokar”. Trzeba przyznać, że Linkiewicz bardzo zręcznie wykorzystała swoje 5 minut. Gwiazda internetu nie zamierzała jednak zmieniać swoich przyzwyczajeń. W późniejszym czasie wiele razy pozwalała sobie na oburzające wypowiedzi. W końcu Marta Linkiewicz zaczęła występować na galach MMA. 

Reklama

Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego

Gdy niedawno zawitała do programu Kuby Wojewódzkiego i zapewniała, że dziś jest już zupełnie inną osobą. Celebrytka tłumaczyła, że bardzo się zmieniła i stara się unikać skandali. Choć Linkiewicz obiecała, że będzie unikać medialnych burz, wczoraj po raz kolejny sprawiła, że internet rozgrzał się do czerwoności. Tym razem, celebrytka zrobiła coś, czego chyba nikt się po niej nie spodziewał. Marta Linkiewicz pokazała nagą pierś. 

Marta Linkiewicz odsłoniła biust na Instagramie

W ostatnim czasie sporo mówi się o Britney Spears, która od kilku dni publikuje w sieci nagie zdjęcia. Wygląda na to, że moda na rozbieranie się w mediach społecznościowych dotarła również do Polski. Marta Linkiewicz, która słynie z braku zahamowań także uległa nowemu trendowi. Na Instagramie celebrytka podzieliła się nagraniem, pokazującym ją w wersji topless. Chwila nieuwagi sprawiła, że Linkiewicz nie zdążyła uciec przed kamerą. Telefon nagrał jej nagą pierś, a wideo trafiło do internetu. Trudno powiedzieć czy prowokacja była zamierzona przez Martę. Nie ma jednak wątpliwości, że gdyby celebrytka nie chciała, abyśmy zobaczyli ten kadr, to z pewnością usunęłaby wstydliwy materiał.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski alarmuje Polaków: "Nagle mocno pogorszy się gospodarka". Oto co nadchodzi!

Książę Harry odsłonił tors. Już nie wygląda jak dawniej, pojawiły się "męskie piersi"

Britney Spears znów się rozebrała. Dlaczego gwiazda publikuje kolejne nagie zdjęcia?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Linkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama