Reklama
Reklama

Zapłakana Linkiewicz opowiada o kulisach afery z autokarem: "Życzyli mi śmierci"

Marta Linkiewicz (25 l.) była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego (58 l.). Celebrytka opowiedziała o aferze z autokarem, dzięki której zaistniała w mediach i stała się rozpoznawalna. Pod koniec rozmowy zawodniczka MMA zalała się łzami i wyznała, że zmierzyła się z dużym hejtem. Co jeszcze zdradziła?

Marta Linkiewicz pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka zasiadła na kanapie i ochoczo opowiadała o swojej karierze w federacji MMA. Jakiś czas temu 25-latka przewartościowała swoje życie, zmieniła nawyki, zaczęła regularnie uprawiać sport, ale dużo osób i tak najbardziej kojarzy ją z afery, która wybuchła w mediach kilka lat temu.

Linkiewicz sławę zyskała w niechlubny sposób. Głośno zrobiło się o niej, gdy po koncercie zespołu Rae Sremmurd (posłuchaj), pochwaliła się seksualnymi podbojami z członkami bandu, które miały miejsce w autokarze. Wulgarne i ordynarne nagranie obiegło media społecznościowe, a Linkiewicz stała się naczelną "patoinfluencerką". 

Reklama

Przez pewien czas 25-latka funkcjonowała w sieci właśnie ze względu na swoje szokujące wywody. Celebrytka relacjonowała mocno zakrapiane imprezy i lubiła kontrowersyjne kreacje. Nie da się ukryć, że jej zachowanie nie było godne naśladowania, ale Marta i tak zyskała grono fanów.

Po latach celebrytka zmieniła swój styl życia, ale i tak musiała mierzyć się z ogromnym hejtem. O przykrościach, których doświadczyła, zwierzyła się u Wojewódzkiego.

Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała o hejcie i aferze z autokarem

Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego wróciła wspomnieniami do początku swojej kariery. W rozmowie pokusiła się o filozoficzny wywód i wyznała, że gdyby nie pamiętne nagranie z autokaru, to wiele rzeczy w jej życiu nigdy by się nie wydarzyło.

Influencerka zapewniła, że sytuacja z zespołem Rae Sremmurd nie była "ustawką", a wydarzenia z autokaru faktycznie miały miejsce. 

Dociekliwy Wojewódzki zapytał Martę wprost, czy "seks był fajny". Jak się okazało, 25-latka nie ma zbyt miłych wspomnień z tej nocy.

"Była to po prostu gruba i przesadzona impreza?" — dopytywał prowadzący.

"Tak" — powiedziała Linkiewicz.

Przez zachowanie zawodniczki MMA ucierpiała jej rodzina, która tylko raz widziała nagranie z jej udziałem. Mama i siostra zmieniły imiona i nazwiska, aby nie być kojarzone z aferą.

Linkiewicz powiedziała, że duet hiphopowy wie o tym, że w Polsce "stworzył gwiazdę". Czy wydarzenia z autokaru opłaciły się Marcie?

Kuba Wojewódzki zastanawiał się, jak wygląda życie osobiste celebrytki i czy jej potencjalnym partnerom nie przeszkadza jej przeszłość.

W dalszej części rozmowy gwiazda MMA zapowiedziała, że wybiera się na studia i wcale nie wiąże swojej przyszłości z działalnością w internecie. Stawia na rozwój, sport i edukację. 

Pod koniec programu Linkiewicz zabrała głos w sprawie hejtu, który na nią spadł. Celebrytka zalała się łzami i nie potrafiła opanować emocji. 

Przyznała, że wzrusza się za każdym razem, gdy ktoś powie o niej coś miłego. Niestety w przeszłości nie mogła liczyć na pozytywne komentarze. 25-latka powiedziała, że przez nagranie z autokaru grożono jej śmiercią, a inni byli dla niej bardzo okrutni.

Jakie macie wrażenia po występie Linkiewicz?

Marta Linkiewicz - kim jest?

Marta Linkiewicz urodziła się 16 lutego 1997 roku. Stała się znana w 2015 roku, a to za sprawą nagrania, na którym opowiada o stosunku z członkami zespołu Rae Sremmurd. Wideo stało się viralem, a Linkiewicz stała się "patocelebrytką". 

Od tego momentu Linkimaster stała się niezwykle rozpoznawalna w sieci. Dziś jest popularna głównie ze względu na karierę w MMA. W 2019 roku wzięła udział w pierwszym kobiecym starciu. W klatce zmierzyła się z Godlewską i wygrała.  Na ostatnim Fame MMA 13 obroniła pas mistrzowski w wadze koguciej.

Zobaczcie również:

Linkiewicz nie przebiera w słowach: "Gdybym spotkała młodą Martę, wpier***iłabym jej!"

Oliwia Bieniuk nie lubi opowiadać o mamie publicznie? "Przed kamerami jest to trudniejsze"

Netflix zapowiada 18 polskich seriali i filmów. Kiedy premiery?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Linkiewicz | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy