Reklama
Reklama

Britney Spears znów się rozebrała. Dlaczego gwiazda publikuje kolejne nagie zdjęcia?

Britney Spears (40 l.) znów publikuje w mediach społecznościowych nagie zdjęcia. Internauci są bardzo zaniepokojeni zachowaniem piosenkarki. Czy odważne fotografie mogą świadczyć o jej problemach psychicznych?

Britney Spears pozuje nago

Od kilku dni na instagramowym profilu Britney Spears pojawiają się niepokojące jej fanów zdjęcia. Piosenkarka bez cienia zawstydzenia dzieli się ze swoimi obserwatorami najbardziej intymnymi fotografiami. Dziś rano na profilu ikony muzyki pop pojawił się kolejny post. Spears udostępniła w sieci serię zdjęć, na których pozuje całkowicie naga. Gwiazda za pomocą dłoni zasłoniła piersi, a miejsca intymne zakryła niewielkim serduszkiem.

Reklama

W opisie poprzedniej fotografii Britney Spears zastanawiała się, dlaczego na wakacjach wygląda o 10 lat młodziej. Piosenkarka dodała, że zdjęcie zostało wykonane jeszcze zanim zaszła w kolejną ciążę. Wśród społeczności liczącej 41 milionów internautów, która obserwuje poczynania gwiazdy w internecie, wiele osób zaniepokoiło się dziwnym zachowaniem wokalistki. Część użytkowników Instagrama apeluje do Britney, aby usunęła zdjęcia dla dobra własnych dzieci. Inni podejrzewają, że problemy psychiczne piosenkarki znów mogły dać o sobie znać.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Britney Spears dzieli się z internautami tego typu zdjęciami. Po raz pierwszy nagie fotografie ukazały się na jej profilu w styczniu. Gwiazda zapewniała wówczas, że ich publikacja ma na celu walkę z "szalonymi reakcjami", które mają miejsce, gdy kobieta odsłania swoje ciało. Podkreślała, że w ten sposób pragnie dać prawo do akceptowania swojej nagości i cielesności.

Britney Spears znów się rozebrała

Zachowanie Britney Spears dziwi jej fanów na całym świecie. Krzysztof Korona, który jest psychologiem, seksuologiem, ekspertem sądowym i superwizorem w wywiadzie udzielonym tvn24 opowiedział o możliwych przyczynach publikacji nagich zdjęć. Zastrzegał, że nie chce odnosić się do sprawy Britney Spears, ale wyraził swoje zdanie o podobnych działaniach.

Zdaniem specjalisty nierzadko artyści przejawiają specyficzną osobowość, co sprawia, że szokowanie odbiorców przychodzi im z łatwością.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski alarmuje Polaków: "Nagle mocno pogorszy się gospodarka". Oto co nadchodzi!

Wojewódzki ma problemy, sprawa w sądzie! Kara może być dotkliwa...

Książę Harry odsłonił tors. Już nie wygląda jak dawniej, pojawiły się "męskie piersi"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy