Reklama
Reklama

Britney Spears nago na Instagramie z psem. Na pewno jest w ciąży? "Niech jej ktoś pomoże"

Britney Spears (40 l.), kiedyś księżniczka muzyki pop, dziś przodowniczka pozowania nago na Instagramie. Z każdym kolejnym zdjęciem coraz bardziej niepokoi fanów, ale jednocześnie widać, że piosenkarce sprawia to dużo radości.

Britney Spears po 13 latach kurateli uwolniła się spod władzy zaborczego ojca, który przypisywał jej między innymi demencję i niezdolność do samodzielnego podejmowania decyzji. Po wygranej przez Britney batalię prawniczą o wolność, teraz może odżyć, a także dysponować własnym ciałem i majątkiem. Niedawno Britney Spears ogłosiła, że... jest w ciąży.

Britney Spears nago na Instagramie

To nie pierwsze nagie zdjęcie Britney Spears na Instagramie. Piosenkarka pokazała filmik, na którym była nago na plaży, wśród innych turystów. Ekscesy fotograficzne najczęściej tworzone są w jej ogromnym domu. Zdarzają się też wpadki "na planie", gdy chociażby na podłodze za pozującą wokalistką są kocie kupy.

Reklama

Britney Spears nago na Instagramie: zasłania brzuszek szczeniaczkiem

O ile jesteśmy przyzwyczajeni do roznegliżowanych zdjęć Britney, o tyle zawsze pozowała sama do zdjęcia. Jej ciało nadal świetnie wygląda i... trudno dostrzec typowego ciążowego brzuszka.

Czy aby na pewno piosenkarka była w ciąży? Dlatego "dla asekuracji" Britney wzięła do zdjęcia psa, którego trzyma na rękach. Jemu pozowanie było wysoko obojętnie.

Britney Spears w ciąży

O tym, że Britney jest w ciąży, poinformował jej mąż, Sam Asghari. Na Instagramie, napisał, że jest bardzo szczęśliwy i nie może się doczekać swojej nowej roli.

To będzie trzecie dziecko Britney. Pierwszymi synami Britney za czasów związku z Kevinem Federline'm są: 16-letni Seana Preston i 15-letni Jayden James.

Fani o zachowaniu Britney na Instagramie

Nawet najwierniejsi fani Britney są zaniepokojeni jej "wybrykami" na Instagramie. Wśród słodkich komentarzy wychwalających Spears, znalazło się też dużo negatywnych głosów. Wszystkie z nich dotyczą stanu psychicznego Britney. Jak wiadomo, piosenkarka przez lata borykała się z chorobą afektywną dwubiegunową i depresją.

Oto, co napisali jej fani pod najnowszym (nagim) zdjęciem na Instagramie:

Zobacz także:

Mikołaj Krawczyk od lat (!) nie płaci alimentów? Komornik domaga się ponad 170 tysięcy zaległości!

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Jakub Rzeźniczak odda pasek Louis Vuitton fance, która wpłaci pieniądze na jego syna

Koziejowska na romantycznym zdjęciu Orłosiem. Para nie kryje swojej miłości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy