Reklama
Reklama

Naga Britney Spears na plaży! Nie przeszkadzali jej nawet inni ludzie...

Britney Spears kolejny raz pokazała atuty swojego ciała na jednej z plaż. Gwiazda zapozowała bez bikini i nie przeszkadzali jej nawet obecni turyści.

Britney Spears (posłuchaj!) od listopada ubiegłego roku cieszy się wymarzoną wolnością. Przypomnijmy, że gwiazda była izolowana od życia zewnętrznego, nie mogła sama podejmować decyzji, a jej fundusze zostały zamrożone, bowiem dysponował nimi ojciec. 

Droga ta nie była jednak łatwa. Na jaw wyszła wiele niepokojących faktów z jej życia. Pojawiły się nawet plotki, że piosenkarce nie pozwalano zajść w ciążę.

Reklama

Naga Britney Spears na plaży

Nic więc dziwnego, że gwiazda stara się dziś korzystać z upragnionej wolności i raczy fanów... nagimi fotkami! Nie jest tajemnicą, że Britney nie ma problemu w pokazywaniu ciała, bo robi to dość często. 

Gwiazda przebywa właśnie na wakacjach na jednej z polinezyjskich wysp wraz ze swoim ukochanym Samem Asghari. Na zdjęciach zaprezentowała rajską plażę z krystaliczną wodą, co zachwyciło fanów. Pojawiło się też wideo, na którym wiła się na plaży i cieszyła pogodą. Jednak uwadze nie uszedł fakt, że gwiazd była bez bikini. 

Co więcej, nie przeszkadzały jaj także ludzie, którzy znajdowali się w pobliżu. To się nazywa radość z wolności! 

Warto dodać, że jakiś czas temu Britney Spears wybrała właśnie to rajskie miejsce na powiększenie rodziny. Gwiazda wyznała, że właśnie w tym miejscu planuje mieć dzieci. Myślicie, że już niedługo doczekamy się newsa o ciężarnej Brit? Czas pokaże. 

Britney Spears - życie prywatne

Gwiazda była dwukrotnie zamężna. W 2004 roku poślubiła w Las Vegas przyjaciela z dzieciństwa Jasona Allana Alexandra, ale małżeństwo anulowano po 55 godzinach. Następnie wyszła za Kevina Federline`a, z którym ma dwóch synów. Obecnie jej partnerem jest Sam Asghari.

Zobacz też:

Amanda Bynes podzieliła los Britney Spears! W końcu jest wolna

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Prezydent Andrzej Duda w Londynie. Spotkanie z Borisem Johnsonem
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy