Reklama
Reklama

Amanda Bynes podzieliła los Britney Spears! W końcu jest wolna

Amanda Bynes została zwolniona z kurateli po prawie 10 latach! 35-latka w końcu może odpowiadać za siebie i dysponować własnym majątkiem.

Amanda Bynes na początku XXI wieku była gwiazdą "Nickelodeon". Aktorka rozpoczęła karierę w wieku zaledwie 13 lat i występowała w najpopularniejszych produkcjach takich jak "Ona to on" czy "Siostrzyczki". Dzięki rolom zdobyła ogromną popularność, zarówno w Stanach, jak i poza granicami kraju.

Niestety, sława młodej aktorki niechlubnie się skończyła. W 2012 roku została zatrzymana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, znaleziono przy niej także marihuanę. Rok później podłożyła ogień pod jednym z domów niedaleko zamieszkania jej ojca. Po zdarzeniu została wysłana na obserwację psychiatryczną, co zakończyło się kuratelą pełnioną przez rodziców.

Reklama

Amanda Bynes zwolniona z kurateli

Teraz okazuje się, że aktorka po prawie 10 latach uwolniła się ostatecznie spod opieki rodziców. 35-latka jednak nadal może liczyć na wsparcie rodziców, o czym informują zagraniczne media.

We wtorek, 22 marca, odbyła się rozprawa w sądzie w Ventura, która ostatecznie zakończyła kuratelę. Ponadto sędzia nie miał co do tego żadnych wątpliwości. 

Podczas rozprawy był obecny tylko adwokat Amandy, jednak z ustaleń wynika, że aktorka nie tylko od dziś sama decyduje o własnym życiu, ale także o finansach. Także od dziś może sama nimi dysponować. 

Zobacz też:

Amanda Bynes wróciła do byłego ukochanego i jest... w ciąży!

Julia Wieniawa zrobiła sobie tatuaż na Bali. Fani są przerażeni!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amanda Bynes | Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy