Reklama
Reklama

Amanda Bynes wróciła do byłego ukochanego i jest... w ciąży!

Amerykańska aktorka, Amanda Bynes (33 l.) przechodzi obecnie mocne zawirowania w swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że gwiazda obecnie jest w ciąży z partnerem, z którym niedawno się rozstała, ale już zdążyła do niego wrócić...

Aktorka znana z amerykańskich filmów dla nastolatków, niegdyś była młodą nadzieją Hollywood. 

Szybko okazało się jednak, że jej rozwijająca się kariera, to dla niej zbyt duże obciążenie psychiczne i gwiazdka wycofała się z show-biznesu. 

Wówczas w jej życiu zaczęło dziać się naprawdę nieciekawie. Trafiła do szpitala psychiatrycznego, a gdy zakończyła tam leczenie, oświadczyła, że jest gotowa, by wyjść za mąż. Gdy wyszła ze szpitala dodatkowo zmieniła się wprost nie do poznania. Amanda nieco przytyła, zmieniła kolor włosów i zrobiła sobie tatuaż na twarzy.

Narzeczonym celebrytki okazał się mężczyzna poznany w trakcie leczenia. Celebrytka chwaliła się wtedy pierścionkiem zaręczynowym za całe 49 dolarów. 

Idylla jednak nie trwała długo i kilka dni temu Amanda ogłosiła, że już nie jest ze swoim wybrankiem, usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z portali społecznościowych. 

Kiedy wszyscy myśleli, że to już koniec, nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji... Okazało się, że Bynes zmieniła zdanie i wróciła do narzeczonego. 

Przy okazji wydało się, że była aktorka jest w ciąży. Na dowód wszystkiego Paul pokazał ich wspólne zdjęcie oraz zapis z USG.

Trzeba przyznać, że za gwiazdką trudno nadążyć. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amanda Bynes
Reklama
Reklama
Reklama