Reklama
Reklama

Britney Spears nic się nie zmienia! Pokazuje ciało, a w tle kocia kupa

Britney Spears eksponuje ciało w najnowszym filmiku. Gwiazda przeoczyła jednak fakt, że jej kotki tuż za nią zrobiły kupę...

Britney Spears kilka miesięcy temu poinformowała, że jest w ciąży. Gwiazda wyjawiła, że podczas pobytu na Hawajach zobaczyła u siebie dziwne objawy. Jednak okazało się, że to przez maluszka.

Gwiazda tym samym spełniła swoje największe marzenie o byciu po raz kolejny mamą. Choć w jej życiu czeka ją teraz wiele obowiązków i zmian, hollywoodzka artysta wydaje się nie zmieniać. Nadal chętnie pokazuje ciało w mediach społecznościowych i tańczy do hitów.

Reklama

Britney Spears pokazuje ciało na tle kociej kupy

Ostatnio na Instagramie Brintey pojawiło się najnowsze nagranie. Celebrytka pokazywała fanom swoje najnowsze stroje i jeszcze płaski brzuch. Jednak uwadze internautów i naszej, nie uszedł fakt, że w tle kotki gwiazdy... zrobiły kupę. Mała wpadka jednak nie przeszkodziła w nagrywaniu filmiku.

Britney Spears - życie prywatne

Gwiazda była dwukrotnie zamężna. W 2004 roku poślubiła w Las Vegas przyjaciela z dzieciństwa Jasona Allana Alexandra, ale małżeństwo anulowano po 55 godzinach. Następnie wyszła za Kevina Federline`a, z którym ma dwóch synów. Obecnie jej partnerem jest Sam Asghari.

Zobacz też:

TYLKO U NAS: "Mask Singer": wyciekły nazwiska WSZYSTKICH uczestników! Wiemy kto, jest kim. Szok gwarantowany

Książę Louis kończy 4 latka. Opublikowano urocze zdjęcie

Pentagon jest zachwycony cyberwojną Elona Muska z Putinem

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy