Reklama
Reklama

Koziejowska na romantycznym zdjęciu z Orłosiem. Para nie kryje swojej miłości

Paulina Koziejowska (39 l.) to jedna z tych gwiazd, które do tej pory nie zagrzały miejsca przy jednym partnerze zbyt długo. Ostatnio jednak uśmiechnęło się do niej szczęście w miłości. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Maciejem Orłosiem. Niedawno na instagramowym koncie 39-latki pojawiło się urocze zdjęcie ich obojga.

Paulina Koziejowska jest jedną z tych celebrytek, które bardzo chętnie dzielą się informacjami ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Niedawno dziennikarka pochwaliła się na instagramowym koncie zdjęciem z Maciejem Orłosiem.

Paulina Koziejowska tuli się do Macieja Orłosia

O Paulinie Koziejowskiej zrobiło się głośno, kiedy zaczęła spotykać się z Jackiem Borkowskim. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i para postanowiła się rozstać. Obecnie dziennikarka związała się z Maciejem Orłosiem. Jest od niego młodsza o 23 lata.

Reklama

Para jest ze sobą dopiero kilka miesięcy, jednak na najnowszej fotografii wyraźnie widać, że jest w sobie zakochana bez pamięci. Na udostępnionej w sieci fotografii Paulina i Maciej nie szczędzą sobie czułości.

39-letnia Koziejowska nie zapomniała również o odpowiednim opisie fotografii. Według niej tak właśnie wygląda szczęście.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów celebrytki. Większość gratulowała i życzyła wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz też:

Marcin Hakiel na kawie z piękną brunetką. Sam opublikował ich wspólne zdjęcie!

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie ze szpitala. W objęciach trzyma córkę
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Koziejowska | Maciej Orłoś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy