Reklama
Reklama

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie ze szpitala. W objęciach trzyma córkę

Robert Lewandowski (33 l.) to najsławniejszy polski piłkarz. Jest również szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek. 33-latek chętnie pokazuje w social mediach swoje życie prywatne, niedawno z okazji urodzin córki opublikował wzruszający wpis. To najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

Od dawna wiadomo, że Robert Lewandowski jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Jego instagramowe konto przepełnione jest zdjęciami jego żony Anny oraz dwóch pięknych córeczek. Jedna z nich obchodzi dzisiaj urodziny. Z tej okazji piłkarz postanowił dodać na swoje instagramowe konto wzruszający wpis.

Robert Lewandowski w szpitalu z córką

Na najnowszej fotografii widzimy Roberta Lewandowskiego, który na rękach trzyma swoją pociechę. Okazuje się, że zdjęcie zostało wykonane tuż po narodzinach maluszka. Post piłkarza pojawił się na jego instagramowym profilu z okazji urodzin Laury. Okazuje się, że Laura obchodzi 2. urodziny.

Reklama

W opisie zdjęcia Lewandowski zdobył się na urocze wyznanie. Zdradził również, jak nazywa dwulatkę.

Fani byli zachwyceni opublikowaną przez gwiazdora zdjęcia. Większość postanowiła przyłączyć się do życzeń dla Laury oraz pogratulować Lewandowskiemu.

Dzieci Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski jest szczęśliwym tatą Klary i Laury. Dziewczynki są dla niego oczkiem w głowie. To właśnie dlatego często opowiada o nich w udzielanych wywiadach oraz pokazuje w swoich social mediach. Klara urodziła się 4 maja 2017 roku, z kolei Laura 6 maja 2020 roku.

Zobacz tez:

Górniak ostro do Zapendowskiej. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał

Małgorzata Rozenek o byłych żonach Radka. "Wszyscy wiemy, że był kobieciarzem". Zdradziła też, co robią w samolocie!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy