Reklama
Reklama
Tylko u nas

Małgorzata Rozenek o byłych żonach Radka. "Wszyscy wiemy, że był kobieciarzem". Zdradziła też, co robią w samolocie!

Małgorzata Rozenek (43 l.) i Radosław Majdan (49 l.) są jedną z bardziej znanych par w polskim show-biznesie. Medialne małżeństwo chętnie dzieli się z fanami informacjami na swój temat w sieci oraz w wywiadach. Niedawno udało nam się porozmawiać z Małgosią Rozenek, o tym co planuje przygotować na urodziny męża. Okazuje się, że impreza zacznie się już w samolocie...

Małgorzata Rozenek to jedna z tych gwiazd, które bardzo chętnie pokazują w sieci swoje życie prywatne. Instagramowe konto 43-latki obserwuje ponad milion osób - to naprawdę świetny wynik, który udaje się osiągnąć mało komu. W najnowszym wywiadzie dla naszego serwisu pomponik.pl gwiazda postanowiła opowiedzieć nieco o jej planach na najbliższe dni oraz o tym, jaki ma stosunek do byłych miłości swojego męża Radosława.

Co Małgorzata Rozenek sądzi o byłych kobietach Radosława Majdana?

Podczas rozmowy nasz reporter zapytał Małgosię, o jej stosunek do byłych kobiet Radka. Okazuje się, że zdaje sobie sprawę z tego, że jej mąż miał w swoim życiu wiele związków. Wyznała również, że Majdan był kobieciarzem.

Reklama

Rozenek wyznała również, że Majdan nigdy nie był złym człowiekiem, a jedynie nie trafił na odpowiedni moment oraz partnerkę, która byłaby dla niego.

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek nie porównuje się do byłych partnerek swojego męża. 43-letnia gwiazda skupia się na sobie.

W dalszej części wywiadu wyznała, że bardzo zachęca inne kobiety do tego, aby lubiły siebie i traktowały się z należytym szacunkiem. Dzięki temu będą miały okazję zbudować dobrą relację same ze sobą.

Perfekcyjna lubi także mówić sobie komplementy i chwalić się przed lustrem. Dzięki temu i innym rzeczom, do których doszła, czuje się spełniona w życiu.

Co Małgorzata Rozenek planuje na 50. urodziny Radosława Majdana?

Okazuje się, że znane małżeństwo leci do Miami. Nie będzie to zwykła wycieczka, a specjalnie przygotowana podróż do konkretnego miejsca. Para bowiem leci na wyścigi Formuły 1, które będą odbywać się na torze Miami International Autodrome w Miami Gardens na Florydzie.

Co ciekawe, zamierzają świętować już w samolocie.

W dalszej części wywiadu Małgorzata zdradziła nam, czy ma inne niespodzianki przygotowane dla Radosława. Okazuje się, że gwiazda ma w planach imprezę urodzinową.

Zapytaliśmy również Rozenek, o to, jaką klasą leci do USA. Okazuje się, że gwiazda wybrała klasę VIP. Wyznała również, że jest to część prezentu urodzinowego męża.

Zobacz też:

Michał Mikołajczak, chłopak Edyty Zając w "Tańcu z gwiazdami"? "Negocjacje na ostatniej prostej"

Katarzyna Zawidzka: Była Miss Polonia zarządza setkami milionów euro i kilkoma francuskimi spółkami!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy