Reklama
Reklama

Majdan boi się swoich ex? Woli nie robić sobie wrogów: "każde małżeństwo jest zamkniętym rozdziałem"

Życie miłosne Radosława Majdana było przemaglowane już wzdłuż i wszerz, a i tak nadal budzi kontrowersje. Choć Radosław Majdan nigdy nie był wylewny na temat swojego życia prywatnego, to z okazji zbliżających się urodzin, piłkarz odpowiedział na pytanie, czy boi się swoich ex. Odpowiedź była zaskakująca!

Już 10 maja Radosław Majdan będzie obchodził swoje okrągłe, bo 50. już urodziny! Choć nigdy piłkarz nie był zbyt wylewny i nie zwierzał się z uczuć (jak np. Marcin Hakiel), to nawet po tylu latach, stara się trzymać język za zębami.

Radosław Majdan boi się swoich ex? "Każde małżeństwo mnie czegoś nauczyło, ale każde jest zamkniętym rozdziałem"

Z każdego przykrego doświadczenia warto wyciągnąć wnioski, dlatego na zadane pytanie przez "Party" o to, jak z perspektywy czasu patrzy na swoje związki i małżeństwa sprzed lat, Majdan odpowiedział bez dłuższego zastanowienia: "Każde małżeństwo mnie czegoś nauczyło, ale każde jest zamkniętym rozdziałem". 

Reklama

Przypomnijmy zatem wszystkie małżeństwa Radka Majdana.

Małżeństwa Radosława Majdana: Sylwia Majdan

Pierwszą żoną Radka Majdana była Sylwia Majdan, z domu Koperkiewicz. Ona miała 20 lat, on 26. Po rozwodzie Sylwia zostawiła sobie nazwisko po mężu, ponieważ znała jego potencjał. Zwłaszcza że zaczęła projektować ubrania, a z czasem otworzyła własne atelier w Szczecinie.

Małżeństwa Radosława Majdana: Dorota DODA Rabczewska

Po rozstaniu z Sylwią, serce piłkarza zdobyła Doda (z wzajemnością). Dorota powiedziała "tak" w 2005 roku i stali się najgorętszą polską parą show-biznesu. Jednak po burzliwym związku, para rozstała się po 3 latach. 

Doda wyjawiła, że Radek ją zdradzał, a dowiedziała się o tym zakładając mu podsłuch w samochodzie. Jak na Dodę przystało, zemściła się na swoim byłym mężu w swoim filmie "Dziewczyny z Dubaju".

Małżeństwa Radosława Majdana: Małgorzata Rozenek

Obecna żona Radosława to Małgorzata Rozenek-Majdan. Para poznała się w 2013 roku i są ze sobą do dziś. Doczekali się nawet synka, Henryka i widać, że są szczęśliwą parą.

Zobacz też:

Niezdecydowana Domańska nadal "jeździ" po Hakielu: "Serio, nie róbcie sobie dzieci"

Bokser, Marcin Najman krytykuje papieża Franciszka. Ma do tego kompetencje? Oto jego słowa

Jackowski bije na alarm. To sie stanie w maju

Niebezpieczne jeziora świata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Sylwia Majdan | Doda | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy